Jste zde

Farnell a vybraní dodavatelé společně tvoří lepší budoucnost

Přední dodavatelé se společně s firmou Farnell zapojili do charitativní iniciativy Fond solidarity pro boj s onemocněním COVID-19 Světové zdravotnické organizace (WHO), který je podporován Nadací OSN a Švýcarskou filantropickou nadací, a do podpory organizace Plan International Ireland.

Společnost Farnell, přední distributor potřeb pro vývojáře, spustila s podporou svých dodavatelů Rohde & Schwarz, ROHM a Multicomp Pro charitativní iniciativu, která si klade za cíl společně tvořit lepší budoucnost. Návštěvníci internetových stránek společnosti Farnell mohou až do poloviny července nominovat jednu ze dvou vybraných charitativních organizací, která jejich jménem obdrží od společnosti Farnell peněžní dar. Za každého návštěvníka internetových stránek společnost Farnell věnuje vybrané charitě 1 €. Dary budou sledovány podle umístění a vybrané charity a výsledky se budou zobrazovat v reálném čase na mapě.

 

Zakoupením produktů značky Rohde & Schwarz, ROHM a Multicomp Pro navíc návštěvníci dar navýší.  Za každý nákup uskutečněný do konce července společnost Farnell věnuje v případě produktů Multicomp Pro a ROHM v hodnotě nad 50 € další 1 €. V případě produktů Rohde & Schwarz v hodnotě 100 € a více pak daruje 10 €.

Charitativní organizace podporované v rámci této akce:

  • Fond COVID-19 Solidarity Response Fund pro Světovou zdravotnickou organizaci (WHO), podporovaný nadací Swiss Philanthropy Foundation - Fond COVID-19 Solidarity Response Fund poskytuje přímou podporu Světové zdravotnické organizaci a partnerům s cílem pomoci zemím předcházet, odhalovat a reagovat na pandemii covid19. Mezi partnery WHO patří UNICEF (Dětský fond OSN), CEPI (Koalice pro připravenost na epidemii), UNHCR (Vysoký komisař OSN pro uprchlíky) a WFP (Světový potravinový program). 
  • Plan International Ireland – je nezávislá rozvojová a humanitární organizace, která bojuje za práva dětí a rovnost pro dívky. Společnost Farnell podporuje organizaci Plan International konkrétně v oblasti vzdělávacích programů, které probíhají v západní Africe.

Navštivte stránky farnell.com/bettertomorrow, vyplňte formulář a společnost Farnell vaším jménem poskytne dar.

 

Hodnocení článku: