Jste zde

Farnell mění název svých privátních značek na Multicomp Pro

Nová značka zahrnuje 60 tisíc komponent, nástrojů a zařízení výrobců nejlepší produkty od výrobců Multicomp, Duratool, Tenma, Pro-Power, Pro-Elec a Pro-Signal.

Farnell, distributor potřeb pro vývojáře, představil svou novou značku Multicomp Pro, která zastřešuje novou kolekci dostupných součástí, nástrojů a testovacího vybavení. Součástí této kolekce jsou ty nejlepší produkty od výrobců Multicomp, Duratool, Tenma, Pro-Power, Pro-Elec a Pro-Signal shromážděné pod jednou značkou, díky níž mohou konstruktéři, technici i výrobní závody snadno najít alternativní produkty vysoké kvality a spolehlivosti, která je na úrovni originálních dílů. Zákazníci, kteří se rozhodnou pro produkty Multicomp Pro, budou těžit z nižších nákladů a vyšších úspor po celou dobu životnosti.

Produkty nové značky Multicomp Pro společnosti Farnell jsou ideální volbou pro návrhy vybavení, vývojové laboratoře, servisní zařízení a výukové organizace, které mohou bojovat s omezeným rozpočtem. Součásti s nízkými náklady a vysokou kvalitou na výrobní úrovni ocení také výrobci originálního vybavení (OEM) a smluvní výrobci elektroniky (CEM).

Nová značka Multicomp Pro se zaměřuje na ty nejlepší privátní produkty, které byly pečlivě vybrány od předních globální výrobců. Díky tomu mají zákazníci přístup ke kvalitním produktům s neuvěřitelně vysokou hodnotou, které jsou průměrně o 30 % levnější než značkové alternativy. Podle Farnellu 97 procent zákazníků uvádí, že by tyto produkty doporučili svým kolegům, což ze značky Multicomp Pro činí volbu číslo jedna mezi konstruktéry.
Součástí exkluzivní řady Multicomp Pro je více než 60 000 kvalitních součástí, nástrojů a vybavení, které jsou u společnosti Farnell globálně připraveny k odeslání.

Produktovou řadu Multicomp Pro distribuuje společnost Farnell .

Hodnocení článku: