Jste zde

Farnell přidává pasivy YAGEO, Kemet, Murata, Wurth Electronik a Panasonic

Farnell oznámil rozšíření sortimentu pasivních součástek. Nově do nabídky zařadí značky YAGEO, Kemet, Murata, Wurth Electronik a Panasonic.

Trh s pasivními součástkami se pravděpodobně bude i nadále rozrůstat. Díky rostoucí oblibě spotřební elektroniky, elektronizaci automobilového průmyslu a průmyslové automatizaci se pasivní součástky využívají stále častěji. Společnost Farnell hodlá skladovat pasivní součástky od předních dodavatelů, aby kritické projekty z oblasti robotiky, IoT, elektromobility, 5G nebo zdravotnictví mohly pokračovat bez zbytečných prodlev.

Farnell vnímá, že se poptávka na trhu neustále vyvíjí, a hodláme s ní držet krok. Pasivní součástky stále nacházejí nová uplatnění, například v IIoT, robotice, elektromobilitě a nabíjení, nositelné elektronice a řadě dalších odvětví. Společnost Farnell se bude i nadále zapojovat do představování nových výrobků a podílet se na jejich vývoji s partnerskými výrobci.

V sortimentu Farnell se tak objeví například povrchové kondenzátory KC-LINK s technologií KONNEKT  a kondenzátory řady R4Y a C700 od společnosti Kemet, tenkovrstvé rezistory řady VT značky Yageo, tlumivky SMT Wurth, špičkové keramické kotoučové kondenzátory značky Murata nebo tenkovrstvé rezistory řady ERJ-PM8 s ochranou proti přepětí od společnosti Panasonic.

Celý sortiment pasivních součástek si můžete objednat onlinena eshopu Farnell.

Hodnocení článku: