Jste zde

Future Hub nabídne v Hannoveru prostor pro startupy

Připravovaný veletrh Hannover Messe rozšiřuje tematický obor Future Hub, spojující výzkum, inovace a podnikání. Ve dvou halách 24 a 25 se potkají aplikovaný výzkum, transfer technologií, startupy, inovační kultura a budoucnost práce.

Základ programu Future Hub tvoří silné organizace jako německé federální ministerstvo školství a výzkumu, německé federální ministerstvo hospodářství a energetiky, německé výzkumné středisko pro umělou inteligenci a technologický institut v Karlsruhe a technické univerzity i vláda. Tyto organizace sponzorují také skupinové výstavy a prostor pro startupy.

„Inovace pramení především z lidí, kteří pracují společně v různých oborech a napříč průmyslovými odvětvími. Proto je spolupráce ústředním tématem. Již minulý rok byl Future Hub na evropské poměry v nezvykle americkém stylu. Kromě oficiálních hostů se v hale pohybovala řada velmi aktivních návštěvníků z řad průmyslových skautů a lovců talentů. To potvrzují i účastníci. "Jako start pro nás byl skutečný průlom účast v Young Tech Enterprises. Každý den jsme navázali nespočet cenných kontaktů se zástupci průmyslu," řekl André Wilmes, generální ředitel společnosti Rafinex. "Mezi návštěvníky bylo mnoho technologických skautů od zavedených společností, ale také od investorů a techniků, takže jsme oslovili přesně to pravé publikum early adopters." Ročně se v Young Tech Enterprises vystavuje zhruba 150 startupů .

Inovace, kreativita a tempo jsou tři charakteristiky, díky nimž jsou startupy populární u velkých společností a investorů. Ti mohou nabídnout finanční zdroje, zkušenosti se správou a obchodní spojení.  Startup centrum HANNOVER MESSE - Young Tech Enterprises v hale 24 - splňuje potřeby obou stran kombinací výstavních akcí, fór, moderních soubojů, networkingu a pitchingu. Startupy si mohou vybrat z celé řady nákladově efektivních možností účasti.

HANNOVER MESSE

Vedoucí světový průmyslový veletrh HANNOVER MESSE představí v rámci zastřešujícího tématu Industrial Transformation všechny aktuální oblasti průmyslu jako je Průmysl 4.0, umělá inteligence, 5G nebo smart logistics. Výstavními oblastmi jsou: Future Hub, Automation, Motion & Drives, Digital Ecosystems, Energy Solutions, Logistics a Engineered Parts & Solutions. Program veletrhu doplní přes 80 konferencí a fór. Příští veletrh se koná 13.-17.července 2020. Partnerskou zemí veletrhu HANNOVER MESSE 2020 je Indonésie.

http://www.hannovermesse.de 
https://www.hannovermesse.de/en/expo/exhibition-topics/future-hub/

Hodnocení článku: