Jste zde

Future of Connectivity ukazuje, jak budou stroje komunikovat v budoucnosti

Expozice Future of Connectivity Area na veletrhu EMO Hannover spojí 15 průmyslových a výzkumných vystavovatelů na téměř 500 m² výstavní plochy.

Konektivita a její budoucí vývoj ovlivní všechny oblasti výroby, včetně plánování, optimalizace procesů a zajištění kvality. Metody, které stroje používají ke vzájemné komunikaci, jsou proto klíčové pro výrobce i zákazníky. A proto bude veletrh EMO Hannover 2023 od 18. do 23. září obsahovat společnou expozici, věnovanou tomuto důležitému tématu pro celé odvětví.

"Návštěvníci mohou získat přehled o všech nejnovějších produktech a inovacích na stánku H22 v hale 9," slibuje Dr. Wilfried Schäfer, výkonný ředitel organizátora EMO VDW (Německá asociace výrobců obráběcích strojů) ve Frankfurtu nad Mohanem. "Je to místo pro každého, kdo chce na vlastní kůži zažít Průmysl 4.0, strojové učení, prediktivní údržbu, průmyslový internet věcí (IIoT) a mnoho dalšího."

15 průmyslových a výzkumných vystavovatelů představí své špičkové produkty a služby na téměř 500 m² výstavní plochy. Mezi vystavující firmy patří Algra S.p.A., ASM Technologies, Coscom Computer, EIT Manufacturing Central, Institute of Production Engineering and Machine Tools of Gottfried Wilhelm Leibniz University Hanover, Konradin-Verlag Robert Kohlhammer, MC Technologies, Maschinenfabrik Reinhausen , RWTH Aachen University, Siemens, Smartes Teknoloji Yazilim , Spanflug Technologies, SSV Software Systems  a T-Systems International.

Účastní se také společnost Microsoft. Nico Hartmann, Industry Lead Manufacturing, uvádí: "Jsme potěšeni, že se můžeme zúčastnit veletrhu EMO Hannover 2023. Toto rozhodnutí odráží náš trvalý závazek podporovat digitální transformaci zpracovatelského průmyslu. EMO Hannover 2023 představuje vynikající příležitost předvést naše nejnovější technologie a řešení. Jsme hrdí na to, že pomáháme našim zákazníkům zvyšovat produktivitu, optimalizovat jejich obchodní procesy a vyvíjet cloudové obchodní modely. Těšíme se na posílení našich partnerství s našimi zákazníky a dalšími předními průmyslovými společnostmi na veletrhu EMO Hannover 2023 a na spolupráci s nimi při utváření budoucnosti výroby."

Ariane Wahrmann, vedoucí marketingu společnosti Spanflug Technologies v Mnichově, však ví, že budoucnost oblasti konektivity nabízí také vynikající platformu pro malé a střední podniky a start-upy: "Náš výstavní tým je z účasti na veletrhu EMO Hannover opravdu nadšený. V roce 2019 jsme poprvé představili náš výpočetní software pro obráběcí firmy v sekci Startup a byli jsme ohromeni pozitivní odezvou. V letošním roce jsme nejen rozšířili naši přítomnost na veletrhu, ale představíme také výrazně vylepšený balíček řešení "Spanflug Make". Nejnovější verze softwaru nyní pokrývá celý proces cenové nabídky - od počátečního požadavku až po nabídku připravenou k zákazníkovi. Kromě toho nyní nabízí několik funkcí s přidanou hodnotou, jako je efektivní obstarávání nezbytných zásob. Ideální místo pro nás? Oblast budoucnosti konektivity v hale 9, hned vedle inovačního fóra."

Pravidelné informace o konektivitě lze získat v sekci "Future Insights" na webových stránkách EMO Hannover na adrese https://emo-hannover.de/future-of-connectivity .

Hodnocení článku: