Jste zde

Na EMO Hannover 2023 se vstupenkou zdarma

Využijte bezplatných permanentních elektronických vstupenek (eTickets)  k návštěvě veletrhu EMO Hannover 2023 od 18. do 23.září.

Pod heslem Innovate Manufacturing představí přední světový veletrh výrobních technologií celé spektrum moderních technologií pro obrábění kovů, které jsou základem veškeré průmyslové výroby. Po dobu šesti dnů budou na hannoverském výstavišti prezentovány nejnovější stroje plus efektivní technická řešení, služby spojené s produktem, udržitelnost ve výrobě a mnoho dalšího. Veletrh EMO Hannover se zaměřuje na řezací a tvářecí stroje, výrobní systémy, přesné nástroje, automatizovaný tok materiálu, výpočetní techniku, průmyslovou elektroniku a příslušenství.

Kliknutím na odkaz se  dostanete k registračnímu formuláři, přes který si elektronickou vstupenku (eTicket) zaregistrujete a aktivujete. Na uvedeném odkazu je připraveno 200 bezplatných permanentních elektronických vstupenek na veletrh EMO Hannover 2023 (eTickets).

https://visitors.emo-hannover.de/en/?open=ticketRegistration&code=2bYFp

Po zaregistrování/aktivaci obdrží každý z návštěvníků veletrhu od pořadatelů veletrhu na svůj e-mail uvedený při registraci/aktivaci v PDF příloze jednu bezplatnou permanentní vstupenku na své jméno, kterou si vytiskne ve formátu A4 na tiskárně počítače a předloží ji při vstupu na výstaviště. Elektronickou vstupenku (eTicket) je zapotřebí online registrovat/aktivovat přes uvedený odkaz již před návštěvou veletrhu! 
Výhodou permanentní vstupenky je to, že platí pro všechny dny veletrhu – ideální pro vícedenní návštěvu i v případě, že předem nevíte přesně den, který k návštěvě zvolíte.

Na  webu veletrhu naleznete rovněž katalog všech vystavujících firem a interaktivní plán výstavních hal „Interactive Hall Plan“, pomocí kterého si můžete velmi snadno a detailně naplánovat Vaše schůzky.

 

Hodnocení článku: