Jste zde

MCX MCU Design Contest s DigiKey a NXP odstartuje na Embedded Worldu

DigiKey a NXP společně připravily soutěž MCX MCU Design Contest. Účastníci mohou přihlásit své vývojové nápady a projekty, vytvořené na bázi vývojových desek FRDM od NXP. Ceny jsou velkorysé, balíček hlavní ceny obsahuje 14palcový MacBook Pro, Apple Watch Series 9 a AirPods Pro.

"Jsme nadšeni, že můžeme spustit tuto soutěž s NXP a těšíme se na akceleraci nápadů od vývojářů využívajících vývojovou platformu FRDM společnosti NXP s novým portfoliem MCX MCU," řekl David Sandys, senior ředitel technického marketingu společnosti DigiKey. "Partnerství s NXP na programu, jako je tento , podporuje inženýry a designéry a odměňuje je za to, že navrhují bez hranic pomocí nových, vysoce integrovaných mikrokontrolérů."

Soutěž DigiKey a NXP MCX MCU Design Contest probíhá od 8. dubna do 20. května 2024.

DigiKey a NXP vyberou vítěze do 15. srpna 2024. Druhou cenou je elektrokolo a třetí cenou je dárková karta DigiKey v hodnotě 750 USD. Dvacet pět finalistů bude také vybráno, aby obdrželi dárkové balíčky. Soutěž se otevírá 8. dubna 2024 a všechny návrhy musí být zaslány do 20. května 2024. Finální projekty musí být odevzdány do 31. července 2024.

Aby se účastníci mohli zapojit, musí si vybrat desku FRDM s novými  mikrokontroléry řady NXP MCX N a MCX A. Desky FRDM jsou dodávány se standardním form faktorem a headery, snadným přístupem k I/O MCU a integrovaným debuggerem MCU-Link.
Řada MCX N od NXP jsou vysoce výkonné mikrokontroléry s nízkou spotřebou energie s dvoujádrovou architekturou, akcelerátory na čipu a inteligentními periferiemi pro možnosti multitaskingu a efektivitu výkonu. Řada MCX A společnosti jsou univerzální MCU navržené tak, aby řešily širokou škálu aplikací s nízkou spotřebou a inteligentními periferiemi. 

Navštivte webové stránky All About Circuits , kde najdete kompletní pravidla a podmínky.

Hodnocení článku: