Jste zde

HMS Networks dokončuje akvizici Red Lion Controls

Fúze otevírá mnoho synergií, zejména rozšíření amerického trhu pro HMS a evropského trhu pro Red Lion.

HMS Networks dokončila akvizici Red Lion Controls, dosud patřící pod  Spectris Group. Akvizice, která byla poprvé oznámena 11. prosince 2023, byla nyní schválena. HMS Networks tak má nyní přes  1 200 zaměstnanců v 18 zemích. Většina zaměstnanců je v USA, Švédsku a Německu. 
Fúze se jako vždy projeví postupně. Názvy společností HMS a Red Lion zůstávají nezměněny a produkty obou značek budou nabízeny a prodávány jako dříve prostřednictvím dosavadních kanálů. Výrobu a přepravu budou dále zajišťovat příslušné závody HMS a Red Lion.

V budoucnu přinese fúze obou společností mnoho synergií, zejména rozšíření amerického trhu pro HMS a evropského trhu pro Red Lion. Největší podíl prodeje výrobků Red Lion je realizován v Severní Americe, a to prostřednictvím dobře rozvinuté distribuční sítě, kterou bude moci HMS využít k podpoře prodeje svých komunikačních bran a systémů vzdáleného přístupu. Společnost HMS s přibližně 60 % prodejů na velkých trzích automatizační techniky v Evropě a dobře vyvinutými a cílenými tržními kanály bude prodávat vybrané části nabídky Red Lion v Evropě.

www.hms-networks.com 
www.redlion.net

Hodnocení článku: