Jste zde

KNX simulátor pro domácí automatizaci

Španělský startup vyvinul inovativní software pro simulaci domácí automatizace KNX. Konfigurace jednotlivých zařízení se provádí v ETS software, a poté se nahraje do virtuálních zařízení. V simulátoru jsme schopni ověřit veškerou jejich funkcionalitu, aniž bychom potřebovali reálné zařízení

Nástroj umožní naučit se implementaci řídicích funkcí v domech a budovách pomocí KNX technologie. KNX Simulator umožňuje navrhovat, propojovat, konfigurovat, uvádět do provozu a ověřovat virtuální instalace. Veškeré chování virtuálních zařízení je stejné jako ve skutečném projektu. Žádné kroky nejsou vynechány. Navržení a zapojení instalace v simulátoru, připojeni ETS k IP bráně simulátoru, nahrávání skutečné konfigurace z ETS do zařízení a ověření funkčnosti celé instalace. Aktuální verze KNX simulátoru podporuje pouze virtuální zařízení společnosti JUNG. Na webových stránkách, ale nalezneme informaci, že toto portfolio se brzy rozroste o další.

KNX Simulator je praktickým nástrojem pro:

  • Vzdělávací centra, veřejné i soukromé, které do svých akademických programů zahrnuli automatizaci a řízení budov. Například ve Španělsku existuje více než 200 středisek odborného vzdělávání, která v současné době používají KNX Simulator.
  • Oficiální školící střediska KNX, která v současné době nemohou pokrýt poptávku po dálkovém učení.
  • Tisíce profesionálů po celém světě, kteří již získali certifikát KNX Partner nebo jakýkoli jiný typ školení, a kteří si chtějí obnovit své znalosti.
  • Profesionálové a odborníci ve stavebnictví, kteří se zajímají o svět inteligentních domů a budov.

 

   

Pro více informací navštivte www.knxsimulator.com

 

Hodnocení článku: