Jste zde

KUKA na Hannover Messe 2021 prezentuje nonstop

Výjimečný veletrh ve výjimečné době, takový je online veletrh Hannover Messe 2021. KUKA se na něm prezentuje řadu aktuálních témat o technologiích budoucnosti – od robotiky po digitální služby, od řešení a regulátorů až po software a inteligentní systémy.

KUKA hned první den veletrhu představila náhled operačního systému budoucnosti, který bude základem celého ekosystému. Cíl této „mise 2030“ je jednoduchá obsluha a intuitivní přístup k automatizačním řešením. Z dlouhodobého hlediska má být každý produkt KUKA vybaven novým operačním systémem, který stávajícím i novým zákazníkům umožní jejich snadnou obsluhu. KUKA tak vychází vstříc automatizaci i v průmyslových odvětvích, kde je v současné době málo robotů.

„Pandemie akcelerovala řadu procesů: stáváme se rychlejšími, digitálnějšími a nacházíme nová řešení. To je přesně to, co KUKA představuje na virtuálním veletrhu v Hannoveru,“ řekl Peter Mohnen, generální ředitel společnosti KUKA group. „Technologie, jako je digitalizace, robotika a automatizace, nabízejí velké příležitosti do budoucna. Ve střednědobém horizontu vzroste poptávka po automatizačních řešeních. Zde doprovázíme naše zákazníky správnými technologiemi a řešeními,“ dodal.

Zájemci se mohou dozvědět více o všech nabídkách, událostech a tématech, včetně e-mobility, digitální transformace, nebo nových technologií pro nová odvětví v živém přenosu z Hannover Messe na speciálně vytvořené interaktivní platformě KUKA. 
Odborníci společnosti KUKA budou hovořit o nejdůležitějších trendech, živě reportovat z klientských výrobních závodů a představovat nejnovější produkty KUKA. Finalisté ceny KUKA za inovaci představí na veletrhu své koncepty v rámci „Výzvy umělé inteligence“ – 15. dubna porota vybere vítěze této ceny, který bude odměněn částkou 20 000 EUR. Dr. Kristina Wagner, vedoucí korporátního výzkumu KUKA, je jednou ze tří nominovaných na cenu „Engineering Powerwoman Award“, která bude udělena 16. dubna na veletrhu v Hannoveru.

Veškeré informace o virtuálním stánku KUKA na Hannover Messe a platformě KUKA najdete na www.kuka-iimotion.com. Všechna vystoupení, videa a další materiály jsou průběžně ukládány, takže si je můžete po registraci přehrát kdykoliv.   

Hodnocení článku: