Jste zde

Kybernetická bezpečnost IoT na konferenci Eaton

Online konference Eatonu se 18. Října bude věnovat také ochraně majetku, dat a soukromí v rámci IoT ekosystémů. Jejich hardware, software i konektivita jsou stále těsněji navázány na celou datovou infrastrukturu podniků i veřejných organizací.

Globální fórum a vzdělávací program nazvaný Cybersecurity Perspectives vznikl proto, aby pomohl posílit kybernetickou bezpečnost v prostředí průmyslových firem (IIoT) a to formou sdílení fungujících principů, výzkumů a projektů. V rámci letošního ročníku je hlavním tématem role kybernetické bezpečnosti v procesu energetické transformace a bezpečnost IoT řešení.
Zaregistrujte se a získejte zkušenosti a poznatky od vedoucích odborníků, partnerů a zákazníků a zjistěte, jak lépe řídit rizika a podpořit kyberneticky bezpečnou budoucnost. Sledujte případové studie a panelovou diskusi  ve virtuálním vzdělávacím prostoru. V rámci programu vystoupí přední odborníci pro oblast kybernetické bezpečnosti ze společností Eaton, Microsoft, Cisco, Baker McKenzie a dalších.
Připojte se 18. října v 15:00 CET

Hodnocení článku: