Jste zde

Kyoritsu: oficiálním evropským servisním střediskem je Blue Panther

Smlouva zajišťuje zákazníkům z celé Evropy servis a kalibraci měřících přístrojů v servisním středisku a laboratořích Blue Panther v Praze.

 

Prodejem a servisem měřících přístrojů Kyoritsu se Blue Panther zabývá již 23 let. Po této zkušenosti se zástupci společnosti Kyoritsu rozhodli naše dlouhodobé partnerství potvrdit smluvně, a tak jsme se od července stali oficiálním servisním a kalibračním střediskem Kyoritsu pro celou Evropu,“ upřesňuje Jaroslav Smetana, ředitel společnosti Blue Panther.

Zákazník, který si nyní zakoupí přístroj Kyoritsu kdekoliv v Evropě, má nyní zajištěn servis a nemusí ho posílat do Japonska, ani ke svému distributorovi. Pokud je přístroj v záruce, je tato skutečnost ověřena dle výrobního čísla přímo u Kyoritsu a oprava je zdarma. Zákazník v tomto případě hradí pouze přepravu do Prahy. V případě přístrojů nižší cenové úrovně se provádí rovnou výměna za nový kus. Přístroj je pak bezplatně zaslán zpět k zákazníkovi. Mimo záručních oprav zde provádí i standardní pozáruční servis, kdy je cena opravy stanovena po analýze přístroje.  

Kromě oprav je možné na přání zákazníka zajistit i kalibraci přístroje. Tím se zajistí, že naměřené hodnoty se pohybují v definované toleranci a lze se na ně spolehnout. Servisní smlouva pokrývá všechny země Evropy, tedy celkem 50 nezávislých států. Avšak v případně, že je to pro zákazníky výhodné, mají stále možnost zaslat přístroj přímo do ústředí Kyoritsu do Japonska.

www.blue-panther.cz

Hodnocení článku: