Jste zde

Laird Connectivity se mění na Ezurio

Nová název, nová mise: Ezurio přivádí možnosti designu k životu tím, že pomáhá společnostem přeměnit inovace na úspěšné propojené produkty.

Laird Connectivity oznámila, že se přejmenovala na Ezurio, což znamená novou éru inovací a řešení zaměřených na zákazníka. Ezurio spojuje Laird Connectivity a Boundary Devices, což společně představuje desítky let zkušeností s podporou komplexních potřeb konektivity v lékařském, průmyslovém a komerčním sektoru. Rebranding na Ezurio staví na těchto silných základech a odráží poslání společnosti posilovat podniky po celém světě a pomáhat jim transformovat jejich inovativní vize do úspěšných, propojených produktů s bezkonkurenční lehkostí a efektivitou.
Ezurio nabízí vše, co společnosti potřebují k úspěšnému vývoji propojených produktů: celou řadu bezdrátových modulů, systémů na modulech (SOM), počítačů na modulech (COM), jednodeskových počítačů na míru (SBC), interních antén, zařízení IoT, testování EMC, řešení na míru, certifikační podporu a další.

"Ve společnosti Ezurio je naše rozšiřující se portfolio řešení pro bezdrátovou konektivitu a zpracování spolu s naším bezpečným softwarem pro více operačních systémů a akreditovanými možnostmi bezdrátového testování hluboce zakořeněno v našem porozumění jedinečným výzvám a aspiracím našich zákazníků," uvedl Bill Steinike, generální ředitel společnosti Ezurio. "Ezurio je postaveno na základech naší technické dokonalosti a jsme odhodláni snížit celkové náklady našich zákazníků na vývoj a urychlit jejich uvedení na trh."

Chcete-li vidět Ezurio osobně, naší další akcí je výstava Embedded World, stánek 4-475, v německém Norimberku ve dnech 9. až 11. dubna. Ezurio představí nová řešení Tungsten510 & Nitrogen8Mini SMARC SOM, modul Sona MT320 Wi-Fi 6, moduly Bluetooth LE řady BL54, demonstraci modulu UWB Sera NX040 a mnoho dalšího.

www.ezurio.com/laird-connectivity

Hodnocení článku: