Jste zde

Léto u Farnell: soutěže, únikové hry a slevy

Farnell se letos rozhodl udělat něco pro dobrou náladu svých zákazníků, a proto se rozhodl spustit únikovou hru. Zákazníci v celé Evropě budou mít možnost vyzkoušet si své dovednosti a svou tvořivost v řadě úkolů v rámci „Úniku do lepších dnů“.

K účasti v této soutěži je nutné se zaregistrovat online a začít plnit týdenní úkoly.  Hráči budou v závislosti na tom, jak úspěšně se jim podaří splnit jednotlivé úkoly, získávat nebo naopak ztrácet body. Aktuální informace budou účastníkům zaslány e-mailem, který bude obsahovat jak údaje o postupu účastníka, tak tipy, jež soutěžícím pomohou získat více bodů.

Na konci soutěže obdrží hráči s nejvyšším skórem některou ze skvělých cen, jako například hodinky Apple Watch, BLE reproduktor Bose, 3D tiskárnu, 3D pero, elektronické poukázky atd.

Účastníci budou mít možnost využít exkluzivní slevy na řešení Multicomp Pro a jiných oblíbených značek:

  • Až 18% sleva měřicí jednotky Rohde & Schwarz NGU401, které jsou právě uváděny na trh.
  • Sleva až 50 % na vývojové sady Microchip.
  • Slevy na více než 4 000 produktů z nabídky společnosti Farnell v oblasti propojovacích součástek.
  • K zakoupenému produktu FLUKE obdržíte ještě jeden zdarma (při nákupu nad 200 €).

Malgorzata Szemel, která u společnosti Farnell pracuje jako Senior Marketing Manager EMEA, k tomu uvedla: „Víme, jak náročné byly poslední roky, a proto chceme naší novou letní soutěží přinést lidem trochu zábavy. Zákazníci se mohou pobavit online hrami a ještě u toho mohou vyhrát skvělé ceny a získat exkluzivní slevy na vybrané produkty od nejlepších světových výrobců. Naše sezónní soutěže jsou každým rokem oblíbenější a letos v létě jsme chtěli především umožnit našim zákazníkům, aby se pobavili, vyhráli nějaké ceny a mohli si nakoupit produkty za výhodnější ceny.“

Soutěž v únikových hrách společnosti Farnell je nyní zahájena. Více informací a možnost online registrace naleznete na adrese games.Farnell.com.

Hodnocení článku: