Jste zde

Mechanika

Výběr konektoru pro přenos vysokého proudu v extrémním prostředí

Energeticky náročné aplikace jako jsou elektrická vozidla (EV), letecký průmysl a průmyslová elektronika jsou vystaveny nárazům, vibracím a teplotním extrémům. Klíčem úspěchu je správný výběr napájecího konektoru, který musí být mechanicky odolný a musí být schopen přenést vysoké hodnoty proudu.

Radiální ventilátor RVE45 - tichý v medicíně, výkonný ve průmyslu

Tento kompaktní ventilátor od ebm-papst, velikostí srovnatelný s tenisovým míčkem, je vybaven vysokovýkonným a efektivním EC motorem (s nominální rychlostí až 38 000 otáček za minutu) a umožňuje průtok vzduchu až 513 l/min. Díky materiálu, který tlumí vibrace, a ideální aerodynamice, zaručuje mimořádně tichý provoz. Tento ventilátor je ideální volbou nejen pro medicínu, ale také pro průmyslové aplikace.

Neutrik konektory 1: Inovativní řešení pro přenos napájení a dat pomocí XLR konektorů

Praktická zkušenost vývojáře: Věděli jste, že Neutrik konektory, známé ze světa zvuku, mohou být skvělým řešením pro přenos dat a signálů i v průmyslových aplikacích? Ano, je to možné! S jejich vynikající kvalitou, odolností a inovativním příslušenstvím získáte funkční a efektivní propojení pro vaše zařízení.

Stránky