Jste zde

Mluvme o budoucnosti již dnes – online konference SOS electronic

5G sítě, zelená energie i umělá inteligence -tyto technologické trendy nás neminou. Přednášky můžete vidět 2.3. 2021 živě.

V úterý 2. března 2021 SOS electronic rozjíždí online konferenci, nazvanou DebaTech - Let's talk about tech. Oslovili jsme české i slovenské odborníky na 3 témata, která v posledních měsících hýbou technickým světem: 5G sítě, zelená energie, umělá inteligence.

Kvalitní informace posunou každého odborníka vpřed. Připravte se na 7 inspirativních přednášek od úspěšných odborníků, kteří své argumenty podloží praxí a přesnými měřeními.

Rezervujte si čas v kalendáři pro nové pohledy na následující témata:

5G síť 
Téma, které vyvolává emoce u veřejnosti i v odborných kruzích. Máte z ní obavy? Nebo se na pokrytí země 5G sítí těšíte? Jaké jsou výsledky otestované 5G sítě v České republice, jak je na tom Slovensko? Odborníci na toto téma vám pomohou se zorientovat.

Zelená energie 
Energie z obnovitelných zdrojů. Velmi časté téma odborných diskusí. Přesto mnozí z nás tápou, jak ji co nejlépe využít. Mohou nám v tom pomoci data? Proč má naše společnost strach z elektromobility?

Umělá inteligence 
Průmysl se stále častěji obrací na automatizaci či umělou inteligenci. Kdy nastoupí fáze samoorganizace a rekonfigurability? Do které skupiny lidí patříte? Obáváte se nástupu umělé inteligence, nebo ji očekáváte s nadšením?

Registraci a program najdete na http://www.debatech.eu/cz

Hodnocení článku: