Jste zde

Nové online kalkulačky na webu Mouser Electronics

Bezplatné technické centrum zdrojů Mouser nyní nabízí rozsáhlou řadu online kalkulaček navržených tak, aby pomohly technikům všech úrovní dovednosti ušetřit čas vymýšlením čehokoli od výpočtů převodu energie po barevné kódy rezistorů.

Kalkulátory a simulační nástroje poskytuje většina distributorů. Některé nástroje jsou jednoduché, jiné vyžadují expertní znalost problému, každý si musí najít ten, který mu vyhovuje. Proto se každému může hodit kolekce nástrojů Mouser. Online kalkulačky Mouser pomáhají šetřit čas a poskytují zákazníkům více příležitostí k nalezení základních technických údajů a informací o aplikaci. Kalkulátory jsou dobrým pomocníkem nejen pro vývojáře, ale také pro studenty.

Chcete-li zobrazit všechny převodní kalkulačky Mouser, přejděte na https://www.mouser.com/technical-resources/conversion-calculators . Technické zdroje jsou na adrese https://www.mouser.com/technical-resources/

Jako autorizovaný distributor se společnost Mouser Electronics zaměřuje na rychlé zavádění nových produktů a technologií, což zákazníkům poskytuje výhodu a pomáhá zkrátit dobu uvádění na trh. Více než 800 výrobců polovodičů a elektronických součástek počítá s tím, že jim společnost Mouser pomůže představit své výrobky na globálním trhu. Zákazníci společnosti Mouser mohou očekávat 100% certifikované, originální produkty, které jsou plně sledovatelné od každého výrobce.

Díky široké produktové řadě a zákaznickému servisu se Mouser snaží posílit inovace mezi konstruktéry a kupujícími dodáváním pokročilých technologií. Společnost Mouser nabízí nejširší výběr nejnovějších polovodičů a elektronických součástek pro nejnovější designové projekty na světě. Web společnosti Mouser Electronics je neustále aktualizován a nabízí pokročilé metody vyhledávání, které pomáhají zákazníkům rychle najít zásoby. Mouser.com také obsahuje datové listy, referenční návrhy specifické pro dodavatele, poznámky k aplikacím, technické informace o designu a technické nástroje.

Hodnocení článku: