Jste zde

Příručka poradí s řízením vlhkosti při výrobě elektroniky

DriSteem, výrobce produktů pro zvlhčování, odpařovací chlazení a úpravu vody, zveřejnil novou příručku pro kupující zaměřené na zvlhčování pro výrobu elektroniky.

Správná úroveň relativní vlhkosti (RH) mezi 30 a 70 procenty může významně pomoci snížit poškození a namáhání elektronických součástek. Když je vlhkost vyšší než 70 procent, může být problémem koroze. V kontrolovaném prostředí výrobci zaznamenávají snížení elektrostatického výboje, méně lámání součástek, méně problémů s pájením a odpájením a také vytváření bezpečného prostředí pro zaměstnance.

Tato konkrétní příručka pro kupující má za cíl seznámit ředitele zařízení v závodech na výrobu elektroniky o důležitosti udržování správné vlhkosti nejen pro ochranu produktů, které vyvíjejí, ale také pro udržení pracovníků v bezpečí a zdraví. Tato příručka pro kupující pomůže jednoduše vzdělávat také management budovy o důležitosti vlhkosti a o tom, jak její řízení v celém provozu nejlépe zvládnout.

https://dristeem.azureedge.net/public-documents/docs/default-source/azure-public/buyer-guide/buyers-guide_electronic-manufacturing-humidification-systems.pdf?sfvrsn=74fc0af7_2

Hodnocení článku: