Jste zde

Produkty Conrad k dispozici na platformě TraceParts

Na CAD Content platformě TraceParts jsou nyní k dispozici také data produktů ze sortimentu firmy Conrad, která jsou relevantní pro konstrukci. Požadovaný produkt lze zakoupit přímo odtud.

TraceParts, jedna z předních světových CAD Content platforem má  pět milionů registrovaných členů z 1,3 milionu firem. Těm poskytuje TraceParts bezplatný přístup k miliardám 2D výkresů, 3D CAD modelů a produktových listů pro téměř všechna průmyslová odvětví. Aktuálně jsou zde k dispozici také příslušné konstrukční údaje k produktům ze sortimentu společnosti Conrad, které zde lze současně i zakoupit. 

Touto novou službou Conrad míří do B2B: Zákazníci z řad profesionálů, kteří jsou zaregistrovaní na TraceParts, mohou odnynějška přistupovat k rozsáhlému katalogu produktů Conrad, který se dynamicky rozšiřuje. K začátku května je k dispozici již více než 110 000 produktů a každý den přibývají další. Vybírat lze mimo jiné z následujících produktových kategorií: elektromechanické konstrukční prvky, pasivní konstrukční prvky, aktivní konstrukční prvky, automatizace, technika budov a napájení. Mezi nimi najdete také CAD data a další technické informace k produktům předních výrobců, jako je Siemens, Phoenix Contact, Molex nebo TE-Connectivity.
Přístup k modelům, výkresům a datům pro MCAD, ECAD, PCB, CAE a BIM, které jsou nutné pro konstrukci, není jedinou výhodou: Spolupráce s platformou TraceParts umožní také jednoduché nakupování. Zaregistrovaní zákazníci si proto na traceparts.com mohou zdarma stáhnout data a soubory, ale navíc mají možnost si přímo vyžádat individuální nabídku od firmy Conrad. Dodávka pak probíhá v kvalitě a rychlosti, která je u společnosti Conrad obvyklá.

 https://www.traceparts.com/cs/

Hodnocení článku: