Jste zde

Project14 Recycle & Retrofit – inspirace pro domácí vývoj

Element14, komunita společnosti Avnet, oznamuje nejnovější návrhářskou soutěž Project14 zaměřenou na omezování elektronického odpadu pomocí recyklace zastaralé elektroniky.

Členové online komunity budou mít příležitost recyklovat libovolné nepoužívané spotřebiče k vytvoření něčeho nového, jedinečného a užitečného. Díky recyklaci elektroniky, která už neslouží svému účelu, mohou členové komunity najít nové uplatnění pro nejlepší součástky starých spotřebičů a upravit je tak, aby fungovaly i v dnešních elektronických zařízeních.

Pravidelná měsíční návrhářská soutěž Project14 je otevřená pro všechny tvůrce a techniky s jakýmkoliv zázemím a jakoukoliv úrovní dovedností a má propagovat sdílené učení a spolupráci mezi členy komunity element14. Účastníci mají zaznamenat své postupy v několika příspěvcích na blog a nejlepší realizované projekty dostanou šanci vyhrát kredit v hodnotě 200 USD, který je možné v Evropě uplatnit u společnosti Farnell
Všechny výzvy v rámci Project14 se zakládají na návrzích od členů komunity element14 a měsíční téma se vždy vybírá pomocí veřejné ankety. Soutěž Recycle & Retrofit se inspiruje workshopem Vintage Upcycling, který pořádá Enrico Miglino.

K přihlášení do návrhářské soutěže Project14 Recycle & Retrofit stačí účastníkům zaregistrovat se a vytvořit si účet v komunitě element14 a na blog odeslat příspěvek, ve kterém popíšou svůj nápad a jak ho mají v plánu rozvíjet.

Přihlašování je možné do 14. prosince 2020. Více informací včetně úplných podmínek naleznete na stránce: www.element14.com/upcycle

Chcete-li si zaregistrovat členství v komunitě element14, navštivte stránky http://www.element14.com/.

Hodnocení článku: