Jste zde

S Farnellem tváří v tvář v Brně

Návštěvníci veletrhu Amper se mohou setkat nejen s lokálním týmem distributora, ale seznámit se také s novinkami čtyř předních dodavatelů Omron, Harwin, Tektronix a Pico Technology.

Stejně jako řada dalších distributorů i Farnell využije letošní ročník veletrhu Amper k tomu, aby se setkal se svými zákazníky. V pavilonu F, stánku 2.02. na brněnském výstavišti od 17. do 20. května budete moci potkat lokální tým Farnell a seznámit se s novinkami, které představí. Dá se očekávat, že nejdůležitějším tématem pro rozhovor bude aktuální situace v dodávkách čipů a dalších součástek, ale důležitý bude i vývoj prodejní podpory. 
Kromě toho bude společnost Farnell prezentovat širokou škálu technologií pro různá odvětví, od průmyslového řízení a automatizace přes testování a měření až po součásti na úrovni desek a další. Mezi nejmodernější technologie vystavené na stánku bude patřit PicoScope 6000E, osciloskop „Ultra-Deep Memory“ společnosti Pico Technology schopný zachytit až 4 giga-vzorků dat signálu a poskytnout rozhraní SuperSpeed USB 3.0, stejně jako produkt TBS1202C coby ukázka od odborníků ze společnosti Tektronix. Dále se dozvíte o zcela nových produktech, které doposud nebyly uvedeny na trh.

Zákazníci také získají přehled o nejnovějších technologiích Multicomp Pro, soukromé značky společnosti Farnell, která představí své jedinečné služby vlastních úprav, přičemž odborníci z týmu Multicomp Pro mohou diskutovat o tom, jak tato řada odpovídá na všechny potřeby každého inženýra.

Gabor Szirom, Regional Sales Manager pro jihovýchodní Evropu, řekl: „Jsme potěšeni, že se můžeme zúčastnit veletrhu AMPER 2022, zvláště po tak dlouhé nepřítomnosti na osobních akcích. Společnosti Farnell se daří nejlépe, když můžeme s našimi zákazníky a dodavatelskými partnery komunikovat tváří v tvář, poznávat je a pochopit jejich potřeby, abychom je mohli co nejlépe podpořit v jejich řešení.“

„Společně s našimi skvělými dodavatelskými partnery bude společnost Farnell vystavovat špičkové technologie, které pomohou inženýrům ve všech fázích jejich navrhovacího procesu a v každé fázi životního cyklu podnikání uvést jejich produkty na trh rychleji než kdykoli předtím. Za posledních několik let jsme výrazně investovali do vlastních zásob, a nyní tak můžeme nabídnout téměř milion dílů pro okamžité dodání.“ 
Zákazníci si mohou zarezervovat schůzku se společností Farnell a dodavateli prostřednictvím vyhrazené webové stránky AMPER 2022, prostřednictvím které si mohou naplánovat návštěvu stánku společnosti Farnell.

Hodnocení článku: