Jste zde

Semtech nově v distribuci Arrow

Arrow Electronics uzavřel distribuční smlouvu s výrobcem čipů a poskytovatelem služeb, systémů IoT a cloudové konektivity Semtech, která jí umožňuje prodávat celé portfolio Semtech v celém regionu EMEA.

Produktová řada společnosti Semtech zahrnuje bezdrátové transceivery LoRa pro koncové uzly IoT a také integrované obvody pro snímání, integritu signálu, správu napájení a ochranu obvodů.V roce 2023 Semtech koupil firmu Sierra Wireless, která již byla franšízovým dodavatelem společnosti Arrow, a získala tak portfolio mobilních zařízení IoT, které lze kombinovat s jejími bezdrátovými produkty LoRa. Akvizice a spojení technologií vytvořilo nabídku IoT cloud-to-chip systémů.

Nová dohoda staví na synergii mezi technologiemi společnosti Semtech a řadou přidružených produktů a služeb společnosti Arrow, které pomáhají zákazníkům vytvářet, připojovat a spravovat zařízení IoT. Kromě technické podpory se společnost Arrow spojila s mobilními operátory, poskytovateli cloudu a poskytovateli instalací, aby zákazníkům pomohla rychle nasadit zařízení IoT a okamžitě začít pracovat s daty. Rámec pomáhá rychle zavádět aplikace pro sledování majetku, monitorování životního prostředí, obchodní analýzu, zdravotnictví, zlepšování výrobních procesů a mnoho dalších použití.

www.arrow.com

Hodnocení článku: