Jste zde

Síly spojeny. Společně s Digi bude Codico v EMEA skloňovat M2M a IoT

Z nového partnerství mezi sousedním distributorem a známým dodavatelem služeb a řešení pro bezdrátovou M2M komunikaci mohou nyní těžit vývojáři napříč Evropou, v Africe a také na Blízkém východě.
Embedded a další vf produkty s logem Digi International, určené i do náročnějších podmínek, tak budou v rámci regionu EMEA dostupné prostřednictvím skupiny Active Components Group společnosti Codico. O dalším rozšíření ve své nabídce distributor informoval v polovině února a volně tak navázal na zprávu k expanzi na skandinávský trh z listopadu 2015.
 
 

Dobrá rada nad zlato

 
V rámci produktů Digi International označených jako M2M (www.digi.com) dostaneme vestavné moduly, gatewaye, modemy, adaptéry, zařízení určená k posílení rozsahu, senzory, mobilní brány / routery nebo též jednodeskové počítače.
 
Celková nabídka Codica pak vedle systémů pro vzájemnou propojitelnost zahrnuje třeba též aktivní a pasivní elektronické součástky. Nejsou to však „jen“ polovodiče, moduly a spousta dalších nezbytných prvků. Firma si zakládá především na aktivním přístupu směrem k celé vývojářské obci, který pak v její praxi může znamenat řízení projektů, technickou podporu nebo konzultace. Poradenství, které oceníme v počátečních fázích vývoje stejně jako po rozběhnutí sériové výroby.
 
 

Vzorky on-line

 
Není to však pouze nová posila v řadách rakouského distributora. Zásadních změn doznala též jeho domovská stránka, na které především zmiňujeme zbrusu nový e-shop s možností objednání řady vzorků on-line. Rychle a jednoduše. Sami se o tom můžete přesvědčit na www.codico.com.
 
 
Hodnocení článku: