Jste zde

Softwarová robotika od Automation Anywhere přichází do Evropy

Automation Anywhere začíná prostřednictvím Tech Data dodávat řešení automatizace robotických procesů (RPA) na evropský trh.  RPA platforma od Automation Anywhere, která je prostřednictvím společnosti Tech Data již nyní dostupná ve Spojených státech, Indii, střední a Jižní Americe a v Karibiku, bude nyní nabízena v celé Evropě.

Zákazníci Tech Data v Evropě tedy nyní mohou poskytovat řešení automatizace podnikových procesů na světové úrovni, využívající AI, která pomáhají podnikům podporovat jejich lidskou pracovní sílu a zvyšovat efektivitu.

RPA je nová technologie, která pomůže zefektivnit podnikání, zlepšit kvalitu práce a nabídne významnou návratnost investic. Automation Anywhere, leader v oblasti RPA, používá softwarové roboty, kteří pracují bok po boku s lidmi, aby vykonávali velkou část opakujících se úkonů, což umožňuje pracovníkům soustředit se na kreativnější aspekty své práce. Tato technologie kombinuje sofistikovanou technologii RPA s kognitivní a integrovanou analytickou technologií pro správu a škálování obchodních procesů s téměř nulovou chybovostí, čímž dramaticky snižuje provozní náklady pro více než 3 100 podniků po celém světě.

Jde o softwarové roboty, a tak je jejich role určena zejména pro zpracování byznys procesů v pojišťovnictví, bankovnictví nebo službách obecně. V průmyslové výrobě se ale už nyní prosazují v oblastech přípravy výroby, plánování nebo řízení kapacit. Podobné nebo stejné principy používají BOM kalkulátory, poskytované distributory, kde robot dokáže během desetin sekundy modifikovat nákupní seznam s ohledem na dostupnost, požadované úrovně spolehlivosti a bezpečnosti výsledné sestavy.

https://www.automationanywhere.com/ 
www.techdata.cz.

 

Hodnocení článku: