Jste zde

SOS electronic využívá digitální platformu Conrad Marketplace

Conrad Electronic oznámil začlenění SOS electronic do své nedávno sjednocené digitální obchodní platformy Conrad Marketplace. Tento krok ještě více posiluje platformu, která nabízí 24 hodin 7 dní v týdnu více než 3 miliony produktů pro B2B zákazníky.

SOS electronic sídlí na Slovensku a na trhu s elektronikou působí již 28 let. V roce 2013 se stala součástí rodiny Conrad. Začátky jejich angažovanosti v oblasti internetového prodeje sahají do roku 1997, kdy byly jednou z prvních 100 společností na Slovensku, které si zaregistrovaly webovou doménu. V roce 2003 společnost spustila internetový obchod a katalog, zatímco nová internetová stránka v roce 2016 umožnila integraci s Conrad Electronic.

Ralf Bühler, CSO B2B ve společnosti Conrad, komentoval začlenění SOS electronic do platformy a řekl: „SOS electronic jako nezávislý subjekt v rámci rodiny Conrad přináší unikátní produkty, podporu a služby, které přímo oslovují naše průmyslové zákazníky. Jejich začlenění na trh přináší zákazníkům samá pozitiva.“

SOS electronic se zaměřuje na průmyslový trh, specializuje se na poskytování spolehlivých a vysoce kvalitních produktů od renomovaných světových značek. Jsou ideálním dodavatelem pro elektronické komponenty, napájecí zdroje, měřicí přístroje a automatizaci. Dalším plusem je, že dokáží zpracovat velkoobjemové zásilky pro sériovou výrobu, jakož i specializované průmyslové požadavky.

     

Jako nadnárodní distributor, který se specializuje na podporu design-in pro průmyslové zákazníky, jsou technická podpora a doplňkové služby důležitou součástí jejich nabídky. To zahrnuje například i osobní setkání se zástupci výrobců pro vyřešení komplexních výzev zákazníků. „Díky tomu, že jsme se stali součástí rodiny Conrad, jsme získali přístup k novým zdrojům a know-how, a tak můžeme dále vylepšovat náš projektový obchodní model a nabídku pro zákazníky. Integrací naší nabídky na trh můžeme nyní našim zákazníkům nabídnout ještě mnohem více" dodal Ján Seszták, CEO společnosti SOS electronic.

Hodnocení článku: