Jste zde

Startup World Cup & Summit

Datum: 
Středa, 10. Duben 2019

Do Prahy poprvé dorazí nejlepší startupy z celé Evropy – vítězové téměř dvou desítek národních kol Startup World Cupu. Finalisté se utkají o půl milionu amerických dolarů, titul evropského startupového šampiona a postup do celosvětového finále v San Franciscu.

10. dubna 2019 se v pražském Kongresovém centru uskuteční historicky první evropské finále celosvětové soutěže Startup World Cup 2019, a to v rámci konference Startup World Cup & Summit (SWCSummit). 
Evropa se stává prvním kontinentem, který má vlastní finále této startupové soutěže. V rámci SWCS se uskuteční také regionální finále zemí Visegrádské čtyřky. Vítězný startup  finále V4 získá nejen postup do evropského finále, ale rovnou i účast v globálním finále, které se uskuteční v květnu v Silicon Valley.Prvním potvrzeným keynote speakerem je Američan James Quarles, CEO globálně úspěšného startupu Strava s valuací v desítkách miliard korun a dřívější viceprezident Instagramu. Konferenci zastřešuje téma „What’s Next, Europe?“. Cílem akce je dlouhodobě propojovat evropskou startupovou scénu.

https://www.swcsummit.com/