Jste zde

Tech Data míří do průmyslového IoT s relayr

Společnost Tech Data Corporation ohlásila, že její obchodní jednotka Technology Solutions, dříve divize společnosti Avnet, podepsala novou smlouvu s berlínským dodavatelem řešení pro oblast internetu věcí (IoT), společností relayr, na dodávku své cloudové middleware platformy. Toto oznámení rozšiřuje smlouvu, kterou Technology Solutions a relayr oznámili v USA v listopadu roku 2016.

Jedním z hlavních úskalí IoT je agregace dat sebraných hraničními zařízeními a senzory, které jsou nezbytné pro jejich přeměnu na prakticky použitelné informace. relayr nabízí komplexní softwarová on-premise a cloudová řešení, která pokrývají oblast managementu, jakož i ovládací panely a analytiku, s možností agregace dat a integrace s aplikacemi třetích stran – to vše zabalené v osvědčené architektuře a strukturované metodologii takovým způsobem, aby zákazníci mohli rychleji a snadněji přejít z fáze IoT prototypu do reálného použití.

Platforma relayr sjednocuje heterogenní toky dat, čímž výrobcům řešení IoT (většinou se jedná o výrobce zařízení, vývojáře aplikací a systémové integrátory) výrazně usnadňuje inovaci. Platforma je primárně založena na konzultační metodologii 5-4-3 společnosti relayr, která strukturuje přístup dodavatele řešení k IoT projektu ve spolupráci s relayr, a to takovým způsobem, že umožní získat přehled a dynamiku v rámci projektů zákazníků.

Společnost Tech Data představila svůj obchodní model Smart IoT Solutions by Tech Data v červenci roku 2016. Tento model je navržený tak, aby dovolil systémovým integrátorům, prodejcům s přidanou hodnotou (VAR) a poskytovatelům řízených služeb (MSP) budovat své vlastní podnikání v oblasti IoT. Pro více informací o chytrých IoT řešeních od společnosti Tech Data mohou partneři kontaktovat svého místního zástupce Tech Data nebo Technology Solutions.

O společnosti Tech Data

Společnost Tech Data Corporation je jedním z největších velkoobchodních distributorů technologických produktů, služeb a řešení. Díky svým vyspělým logistickým schopnostem a službám s přidanou hodnotou umožňuje 115 000 prodejcům účinně a efektivně podporovat rozmanité technologické potřeby koncových zákazníků ve více než 100 zemích. Ve fiskálním roce končícím k 31. lednu 2017 dosáhla společnost Tech Data čistého obratu ve výši 26,2 miliardy USD. V žebříčku Fortune 500® se nachází na 108. místě a podle časopisu Fortune patří na seznam „nejobdivovanějších společností na světě.“ Pro více informací navštivte webové stránky www.techdata.com

O společnosti relayr

relayr je rychle rostoucí společnost podnikového IoT, poskytující podnikový middleware pro digitální transformaci průmyslu. relayr, který je progresivním lídrem v oblasti podnikového IoT, vytváří udržitelná IoT řešení založená na referenční architektuře OpenFog a vlastním vývoji. relayr se staví čelem k ústřední výzvě Internetu věcí – převádí fyzické objekty do digitální podoby pomocí vývojových řešení založených na principu end-to-end, skládajících se z cloudové IoT platformy – která je schopna komunikovat z jakékoli služby, softwaru či jakékoli platformy nebo senzoru (tzv. model Any-to-Any) – z vývojových balíčků otevřeného softwaru a týmu odborníků na IoT, kteří podpoří rychlý vývoj prototypů a realizaci IoT projektů. www.relayr.io

 

Hodnocení článku: