Jste zde

Třetí sezóna Factory Tomorrow a alternativní zdroje

Třetí řada série videí DigiKey Factory Tomorrow, zaměřená  inovace vedoucí k udržitelné změně v průmyslové automatizaci se bude zabývat napájením výroby alternativními zdroji energie, udržitelným provozem a dalšími tématy.

Třídílný seriál, sponzorovaný společnostmi Schneider Electric a Panduit, se blíže zaměří na to, jak napájení výroby alternativními zdroji energie, udržitelným provozem a dalšími formuje další velký skok vpřed ve výrobě.

"Vzhledem k tomu, že globální poptávka stále roste, automatizační technologie rychle pokročily, aby udržely krok, zejména na křižovatce udržitelnosti a efektivity," řekl Eric Halvorson, partner marketingový manažer II, strategické programy společnosti DigiKey. "Inovativní partnerství s dodavateli, jako jsou Panduit a Schneider Electric, ilustrují naši společnou vizi udržitelnější budoucnosti a zajišťují, že zákazníci společnosti DigiKey mají přístup k produktům, které potřebují k urychlení pokroku."

První ze tří videí v sérii, "Snížení dopadu výroby", je nyní zveřejněno na webových stránkách DigiKey a vysvětluje, jak se továrny zítřka budou spoléhat na základy konektivity a vysokorychlostní infrastruktury. V této epizodě Panduit  prezentuje také svůj závazek udržitelnosti, který přináší lepší technologie pro zákazníky a planetu.

Druhé video s názvem "Inspirující změna v továrně" bude obsahovat návštěvu chytré továrny Schneider Electric v Lexingtonu, kde se dozvíte více o tomto modelovém příkladu pro ostatní v oboru, kteří chtějí vytvářet udržitelnější provozy. Třetí video, "Udržitelné automatizační techniky v akci", ukáže, jak se automatizace a udržitelnost protínají v rámci špičkového distribučního zařízení společnosti DigiKey.

Chcete-li se dozvědět více o sérii videí a o tom, jak společnost DigiKey podporuje udržitelnost v rychle rostoucím odvětví automatizace a řízení, navštivte webové stránky DigiKey Automation.

Celá série Facroty Tomorrow je distupná na webu DigiKey.

Hodnocení článku: