Jste zde

Truphone nabízí globální pokrytí IoT a jednoduchou aktivaci

2G, 3G, 4G and CAT-M1/LTE-M ve 190 zemích s jedinou SIM nebo eSIM, jednoduché cenové plány, okamžitá aktivace a dohledová platforma. To jsou základní rysy nabídky Truphone pro oblast IoT.

Výrobci a posyktovatelé IoT služeb po celém světě řeší stejné problémy. Hardwarovou kompatibilitu GSM/LTE frekvencí a modulů, fungování služeb v sítích jednotlivých operátorů a i dnes těžko akceptovatelné prodlevy mezi objednáním služby a její aktivací. Navíc u řady IoT služeb je jen těžko myslitelné nutit uživatele či technika, aby zařízení rozebral, instaloval do něj SIM kartu a potom několik hodin čekal uprostřed pole nebo na stožáru, zda operátor SIM aktivuje bude moci službu otestovat a spustit. Tuto službu lze nejjedbodušeji vyřešit využitím služeb operátorů, kteří mají nasmlouvané připojení v desítkách či stovkách zemí a mohou garantovat, že když jejich SIM kartu vložíte do zařízení v České Republice a uživatel zásilku rozbalí třeba ve Francii, zařízení mu bude okamžitě fungovat.

Jedním z operátorů, kteří takovou službu nabízí je britský Truphone, který nabízí bezdrátovou konektivitu pro IoT zařízení výrobcům na celém světě, včetně managementu SIM karet. Důležité je, že Truphone má oštřený proces aktivace služeb tak, aby byly dostupné ihned po spuštění zařízení ve většině sítí standardu 2G, 3G, 4G and CAT-M1/LTE-M s jedinou SIM nebo eSIM kartou. Výrobcům a poskytovatelům navíc nabízí služby centra pro management zařízení a služeb.

Pro uživatele má Truphone připravené jednoduché předplacené cenové plány na data a SMS, které pokrývají vždy více zemí a období až tří let, takže výrobci a poskytovatelé se mohou soustředit na jádro služby namísto těchto podružných detailů.

Služby Truphone jsou dostupné prostřednictvím distribuce  Digi-Key.

www.truphone.com

Hodnocení článku: