Jste zde

U-blox rozšiřuje dohodu o distribuci s Digi-Key

U-Blox je poskytovatel špičkových technologií pro určování polohy a bezdrátovou komunikaci pro automobilový, průmyslový a spotřebitelský trh. Doposud byla dohoda o distribuci s Digi-Key jen pro Ameriku. Nyní se smlouva rozšířila na celosvětovou distribuci.

U ‑ blox se nyní objeví na všech webových stránkách Digi-Key po celém světě, včetně 80 webových stránek, které obchodují ve 28 různých měnách. U ‑ blox a Digi ‑ Key společně budou schopni lépe podporovat zákazníky po celém světě a poskytovat rychlý přístup k vývojovým nástrojům, vývojovým deskám a modulům.  U-blox získá lepší přehled o tom, kde jsou jeho zákazníci, co chtějí, a mohou tak lépe reagovat na požadavky zákazníků. Tato expanze přináší pro zákazníky zajímavou alternativu k mobilním zařízením a zvětší se jim nabídka v oblasti produktů GNSS.

U ‑ blox umožňuje lidem, vozidlům a strojům určit přesnou polohu a komunikovat bezdrátově přes mobilní sítě a sítě krátkého dosahu. Se širokým portfoliem čipů, modulů, a rostoucím ekosystém produktů podporující datové služby má u-blox jedinečnou pozici, aby svým zákazníkům umožnil rychle a nákladově efektivně rozvíjet řešení pro Internet věcí.

Se sídlem ve švýcarském Thalwilu je společnost celosvětově zastoupena v Evropě, Asii a USA.

Odkazy:

 

Hodnocení článku: