Jste zde

Veletrh SyMas & MAINTENANCE

 5. ročník mezinárodního veletrhu zpracování, skladování, přepravy a logistiky sypkých a volně ložených materiálů SyMas a veletrhu údržby provozu, plánování a optimalizace výroby MAINTENANCE proběhne na začátku října v Krakově.
 
2.–3. 10. 2013 bude Krakov evropským centrem technologií pro skladování
SyMas – veletrh věnovaný moderním technologiím využívaným v závodech na zpracování práškových hmot, pudrů, prachu, zrn, granulátů nebo drtí. MAINTENENCE - veletrh zaměřený na provoz, automatiku, vzduchotechniku, hydrauliku, výrobní logistiku, průmyslové kamery, BOZP, měření a monitoring, zabezpečení a výrobní infrastrukturu.
Své výrobky a nejnovějších řešení zde představí firmy z Polska, České republiky, Slovenska, Německa, Itálie, Francie, Dánska a USA. Vystavovatelé navíc pro návštěvníky připravují technické prezentace a setkání s řadou odborníků z oboru.
 
To vše se uskuteční v Krakově 2.–3. října 2013, ul. Centralna 41a
Novinkou bude zóna nevýbušných provedení – ATEX, ve které se představí firmy nabízející ochranu výrobních procesů, systémy filtrace, ventilace vzduchu a další zařízení pro výbušné prostředí.
Během veletrhu budou pokračovat také tradiční projekty: ZÓNA OUTSOURCINGU, ve které se budou prezentovat firmy poskytující služby v oblasti údržby provozu a PODZIMNÍ ŠKOLA ÚDRŽBY PROVOZU neboli cyklus praktických školení 
pro zaměstnance výrobních oddělení.
Mezi vystavovateli budou zastoupeny polské i zahraniční firmy např.: Beumer Group GmbH, Buttimer, Cimbria Bulk Equipment, DMN Westinghouse, Hapman Europe, Industrie Plastiche Lombarde S.p.A., Kaeser Kompressoren, Nederman a další. Mezi nimi nebudou chybět ani společnosti, které působí v České republice a na Slovensku: ADASH s.r.o., IHAS s.r.o., Magsy, Rataj a.s., RSBP s.r.o., Utilcell s.r.o., VST Engineering s.r.o.
V minulém roce veletrh navštívili odborníci např. z těchto průmyslových podniků:  Akzo Nobel, Arcelor Mittal, Brenntag, Cargill Polska, Cementownia Ożarów, Coca-Cola, Dr. Oetker, Zakłady Azotowe Puławy, FfiL Śnieżka, Sudzuker Polska, Foster Wheeler, Nycomed Pharma, Kompania Piwowarska, Lafarge, EDF Polska, Oriflame Products Poland, KGHM a řady dalších.
 
Již nyní si přidejte toto datum do kalendáře!
2.–3. 10. 2013, Krakov, ul. Centralna 41a
Více informací naleznete na internetových stránkách: http://www.easyfairs.com/events_216/symasmaintenance2013_35754/
 
I pro návštěvníky z České republiky je k dispozici možnost vstupu zdarma po vyplnění registračního formuláře, který naleznete ZDE
 
Pořadatelem veletrhů je společnost easyFairs Poland (easyFairs Group). Společnost easyFairs Group pořádá více než sto veletržních akcí  v šestnácti zemích Evropy, v Asii a Jižní Americe. Tyto veletrhy mají úzce specializovaný charakter a jsou určeny pouze profesionálům v daném oboru.
 
Hodnocení článku: