Jste zde

Winter Games: týdenní nabídky a hry od Farnell

Účastníci mají přístup k exkluzivním týdenním nabídkám od předních značek a mohou si zahrát o různé ceny.

Farnell, distributor potřeb pro vývojáře, spouští Winter Games - zimní hry, díky nimž budou mít zákazníci přístup k exkluzivním týdenním nabídkám od předních dodavatelů a zároveň si budou moci zahrát zábavné online hry, v nichž mohou vyhrát poukázky a také hlavní cenu Zimních her: kameru Go Pro Max 360°.

Winter Games se skládají ze tří olympijských sportovních disciplín: hokeje, jízdy na bobech a curlingu. Soutěž probíhá v 20 evropských zemích, přičemž v rámci každé země budou uděleny tři týdenní ceny a jedna hlavní cena je určena pro všechny soutěžící z Evropy. Kromě cen, o něž si lze v zimních hrách zahrát, společnost Farnell poskytuje svým zákazníkům také exkluzivní nabídky předních značek, včetně firem TE Connectivity, Microchip, Renesas, Silicon Labs, Tektronix a mnohých dalších.

Malgorzata Szemel Senior Marketing Manager Farnell pro východní Evropu, severské země, DACH a export k tomu uvedla: „Díky pevným vztahům společnosti Farnell s předními dodavateli, jako jsou firmy Microchip a Renesas, můžeme našim zákazníkům nabídnout exkluzivní výhody, které jinde nenajdou. Interaktivní hry a rozdávání cen jsou příjemným bonusem, který účastníky naladí na zimní atmosféru.“

První ze tří disciplín Zimních her bude lední hokej, a bude probíhat do začátku prosince. Poté si budou účastníci moci vyzkoušet jízdu na bobech a následně curling. Soutěž bude probíhat do začátku února 2020, přičemž výherce hlavní ceny bude oznámen v březnu.

cz.farnell.com/wintergames19

Hodnocení článku: