Jste zde

Codico má nový web se zbrusu novým sample shopem

U rakouského distributora si nyní vzorky jednoduše objednáte on-line. Tím však služby profesionálnímu vývojáři teprve začínají.
Moduly pro elektrická vedení (Powerline, PLC), displeje, elektromechanické součástky, polovodiče, bezdrátové moduly, napájecí zdroje včetně skupiny podporující Power over Ethernet a také senzory. Nabídka Codica je skutečně široká a snadno se v ní zorientujete třeba i díky novému dvojjazyčnému webu.
 
 

Zkušenosti podepřené vzorky

 
Veškeré užitečné informace, odrážející firemní know-how, se k zájemcům dostávají moderní cestou a s optimalizací pro mobilní zařízení. Různé doplňkové služby sice mohou vývojáře zaujmout, ale ta hlavní je nepochybně přímo nadchne. Spoustu bezplatných vzorků si totiž nyní objednají jednoduše a také rychle z nového Sample Shopu. Podpora ze strany distributora tak nabírá konkrétní podobu již v počáteční fázi projektu a dále už s ním jenom roste.
 
 
Technické parametry, dokumentace ke stažení a odkazy na související články jsou sice fajn, ale dnes už s nimi nikoho neohromíte. Codico to však myslí vážně a proto v e-shopu, hned vedle vzorků zdarma, pokaždé najdeme i některého z jejich zkušených specialistů. Prostě tu správnou kontaktní osobu, na kterou se směle obracíme se svými dotazy a od které logicky očekáváme kvalifikovanou odpověď.
 
Můžete se o tom ostatně přesvědčit sami na www.codico.com nebo rovnou v novém e-shopu, do kterého se dostaneme přes www.codico.com/shop.
 
 
Hodnocení článku: 

Komentáře

No uplne ten clanek nepopisuje realitu. Bez pohadky o projektu kteremu spoustite vyrobu v tisicich pristi tyden, neposlou nic. a musite byt firma, jinak taky smula.