Jste zde

Cognex v Praze rozšíří podporu, vývoj a testování aplikací

Nové kanceláře disponují laboratoří, kde lze provádět nejrůznější testy v rámci vývoje aplikací. Díky laboratoři mají zákaznici možnost setkat se s produkty, které je zajímají.

Zákazníci společnosti Cognex, producenta systémů počítačového vidění a průmyslových systémů snímání ID kódů, mohou využít nové pobočky v pražském Avenir Business Parku. „Tým se neustále rozrůstá a potřebovali jsme pořádné zázemí.  Dále pořádáme pravidelné školení a semináře, které jsme do té doby absolvovali v hotelech. Spousta zákazníků vůbec nevěděla, že má Cognex zastoupení v České republice,“ nastínil jeden z důvodů otevření pobočky Michal Lutter, Sensor Sales Leader české pobočky společnosti Cognex.

Hlavní výhodou je však zvýšený komfort pro zákazníky společnosti, kteří budou moci využívat rozšířených služeb. „Dále zde máme spoustu různých reálných dílů z aplikací a tak výuka nabývá reálnější charakter,“ podotkl Michal Lutter. „Zákazníci mají možnost navštívit nás, přivést si vzorky, být součástí testovaní, zúčastňovat se zde seminářů a školení. Teď vědí, kde nás najít,“ dodal Michal Lutter.

Návštěvníci zde mohou využít zasedací místnosti různých velikostí s moderní prezentační technikou, kde budou moci diskutovat své projekty nejen s obchodními zástupci, ale i s aplikačními techniky. Areál disponuje nejen výborným spojením městskou hromadnou dopravou, ale i dostatkem parkovacích míst.

Své produkty představí Cognex také na veletrhu AMPER 2020 od 17. do 20. března v Brně. 

www.cognex.com

Hodnocení článku: