Jste zde

Conrad se zaměří na technologie pro inteligentní instalace v budovách

V rámci projektu Conrad Sourcing Platform je nyní k dispozici 380 000 produktů z oblasti inteligentní instalace.

Conrad Electronic se stále více zaměřuje na moderní technologie pro vybavení budov a další rozšiřování své profesionální dodavatelské platformy Conrad Sourcing Platform. V současné době má v nabídce 380 000 produktů z oblasti techniky a ucelený sortiment produktů od výrobců, jako jsou například Brennenstuhl, Bachmann, Siemens, Schneider Electric, WAGO, Phoenix Contact, Lapp, Homematic IP a AVM.

Platforma B2B nabízí širokou škálu elektrotechnických produktů pro inteligentní napájení a ovládání moderních budov při současném zachování stávajících zdrojů. Nabídka zahrnuje řešení pro instalaci technologických sítí, ochranu před přímým slunečním zářením ve všech místnostech, rozsáhlou síť ovládacích prvků, celou řadu funkcí pro dveřní komunikaci, energetický management a osvětlení interiéru i venkovních prostor. Prostřednictvím moderních technologií pro automatizaci budov je možné pohodlně ovládat všechny dostupné funkce a provádět regulaci výkonu, monitoring a konfiguraci.

U Conradu najdete celou řadu produktů od výměny jednotlivých komponentů a dílů v projektech pro renovaci a rekonstrukce až po realizaci zcela nových aplikací. Patří sem komplexní řešení pro profesionální instalace v budovách, jako jsou ty nejkvalitnější elektroinstalační materiály, technologie pro rozvaděče, napájecí kabely a technologie pro třífázové instalace se zajištěním maximální efektivity provozu.

Přehled celé řady produktů technologií pro chytré budovy v rámci Conrad Sourcing Platform naleznete zde: https://velkoobchod.conrad.cz/re/building-technology

Hodnocení článku: