Jste zde

Digi-Key Electronics nyní nabízí vylepšené zpracování DPH pro evropské zákazníky

Digi-Key Electronics, která poskytuje snejširší sortiment elektronických součástek skladem na světě pro okamžité odeslání, oznamuje, že zákazníkům v Evropě nyní nabízí nové, flexibilnější možnosti doručení a zpracování DPH s využitím jednoho správního místa v rámci dovozního režimu (IOSS) a služby UPS World Ease.

Díky těmto řešením lze u obchodů mezi firmou a spotřebitelem (B2C) odvádět DPH v době objednávky a vyloučit tak neočekávané poplatky po dokončení online transakcí. Zákazníci však stále mohu pomocí ověřeného čísla DPH odložit platbu v nákupním procesu na později.

Společnost Digi-Key Electronics nyní evropským zákazníkům nabízí vylepšené možnosti doručení a odvodů DPH.

„Společnost Digi-Key neustále hledá možnosti, jak zlepšit nákupní zkušenosti našich zákazníků. Proto nás těší, že můžeme zákazníkům se sídlem v Evropě zajistit efektivnější možnosti doručení a zpracování DPH,“ říká Ian Wallace, viceprezident rozvoje podnikání pro Ameriku, Evropu, Blízký východ a Afriku ve společnosti Digi-Key. „Tyto flexibilnější možnosti odstraňují neočekávané poplatky a technikům i výrobcům po celém světě zajišťují plynulejší a jednodušší proces objednávání.“

Více informací naleznete na webových stránkách společnosti Digi-Key

Hodnocení článku: