Jste zde

Digi-Key pomůže zrychlit a zefektivnit vývoj

Během letošního Embeded Worldu představí Digi-Key nejnovější produkty a technologie, které usnadní a zefektivní práci inženýrů a návrhářů.

Hosté se mohou osobně seznámit s hlavními dodavateli, a tím získat důležité kontakty pro budoucí spolupráci. Návštěvníci mohou získat demo verzi  DK IoT Studio.  STMicroelectronics SensorTile - STEVAL-STLCS01V1 a Microchip AVR-IoT Sensor Node - AC164160 jsou dvě nové platformy, které byly nedávno přidány do portfolia Digi Key. O jejich vlastnostech se dozvíte právě na stánku A4-633.

Nebude chybět ani výherní automat, kde pomocí bezplatných žetonů můžete získat zajímavé ceny, které upotřebíte ve svém vývoji aplikaci. Embedded world 2019 je vždy příležitost, kde se předávají důležité informace.

Digi-Key neustále usilovně pracuje na zdokonalení webových stránek, nástrojů a zdrojů důležitých informací jako jsou referenční návrhy, zdrojové kódy a aplikační poznámky tak, aby zlepšovaly digitální vztahy se zákazníky.

V rámci Studentského dne ve čtvrtek 28. února obdrží prvních 500 studentů, kteří se zastaví na stánku Digi-Key pravítko Digi-Key PCB. Studenti si odnesou klíčové informace o akademickém programu. Jaké bezplatné nástroje existují. Jaké vzdělávací sady, desky a moduly jsou vhodné pro studenty. Po registraci lze vyhrát Digi-Key InstaLab Kit.

Systém InstaLab obsahuje více než 20 různých produktů od mnoha dodavatelských partnerů jako jsou Teledyne LeCroy, B & K Precision, TPI, Klein Tools, Chip Quick, Wiha, Apex Tool Group, Desco, Multicore, Greenlee a SparkFun.

Další informace naleznete na webu Digi-Key website

Hodnocení článku: