Jste zde

Komponenty pro automatizaci posiluje také Digi-Key

Digi-Key rozšířila své portfolio o více jak 14 tisíc komponentů pro průmyslovou automatizaci od předních dodavatelů až po ty méně známé. Navíc jsou stránky optimalizovány pro mobilní zařízení, takže si lze vybrat požadovaný komponent přímo na tabletu či smartphonu

Digi-Key Electronics, globální distributor elektronických komponentů posílil nabídku komponentů průmyslové automatizace (IA). Své portfolio rozšířila o vice jak 14 tisíc položek. Jedná se o senzory, kabely, bezpečnostní zařízení, kontrolní monitory, relé, časovače, spínače, osvětlení a regulátory.

Mezi standardní dodavatele patří společnosti OMRON, TE, Panasonic, Molex a další. Digi-Key přidala do produkty od společnosti Altech, SICK, IDEC, Carlo Gavazzi a Belden.

Digi-Key má za cíl stát se lídrem v oboru, jelikož průmyslová automatizace je čím dál více žádanější. Průmyslová automatizace nejsou jen továrny a průmysl 4.0, ale jedná se také o automatizaci budov. Což je oblast, která si zaslouží větší pozornost.

Digi-key nedávno aktualizoval hlavní stránku průmyslové automatizace. Nyní nabízí více grafických vazeb a přidává funkci najít související součásti. Stránka je optimalizována pro mobilní zařízení čili pro uživatele, kteří potřebují nalézt potřebné díly ihned během analýzy přímo na místě.

Další informace naleznete na stránce Průmyslová automatizace a na hlavní stránce Digi-key.

Hodnocení článku: