Jste zde

Electronica 2018 – Digi-Key přiveze i kasino

Hrací automaty, soutěž o Chevrolet Camaro V8 nebo fotosoutěž pro studenty #makewithdigikey. Digi-Key přiveze show, která odlehčí prezentaci 1,5 milionu typů součástek od více než 750 výrobců.

Na prestižních veletrzích, kam patří i electronica 2018 v Mnichově, si pozornost získají převážně ty firmy, které se nesoustředí jen na představení svého sortimentu, ale také na to, aby si návštěvníci odnesli nějaký zážitek.
Svůj program pro letošní rok představila také firma Digi-Key. Ta je v posledních letech v Evropě velmi aktivní a daří se jí i díky tomu, že i drobné online objednávky dokáže doručovat během 48 hodin. Exkluzivní značky, na které má Digi-Key celosvětové smlouvy, i běžné položky doprovází široký online technický obsah, zdroje informací a nástroje pro vývojáře.

Právě dema a videa těchto nástrojů si budou moci vyzkoušet návštěvních veletrhu spolu se zajímavými hrami. Hlavním magnetem pro registrované hráče bude Chevrolet Camaro V8 Convertible. Každý návštěvník si ale bude moci vyzvednout token a zkusit štěstí na některém z hracích automatů, kde si bude moci rovnou vyzvednout svoji výhru v podobě sady nářadí fotbalového míče nebo drobných dárků.
Pro studenty je zase připravena soutěž o kity InstaLab. Stačí si na stánku udělat selfie s Marilyn Monroe a fotku sdílet s tagem #makewithdigikey.

Až budete chtít na veletrhu electronica nabrat sílu, zastavte se na stánku B5.165 a vyhrajte s Digi-Key!

Hodnocení článku: