Jste zde

Electronica 2018 – Chevrolet od Digi-Key vyhrál student z Regensburgu

Aktualizováno: Hlavní cenu, kterou Digi-Key přivezla na veletrh Electronica zůstala nedaleko Mnichova. Šťastný los padl na studenta z Regensburgu, který se o své výhře dozvěděl během přednášky.

Během hovoru se zástupci firmy se Marco E. dozvěděl jen to, že má v pátek ráno opět přijít na stánek Digi-Key. Výherce se svěřill, že noc byla opravdu bezesná, protože nevěděl, zda vyhrál nebo jen postoupil mezi finalisty. Když se na stánku dozvěděl, že výhercem je právě on, byl velmi šťastný. I přesto si vybral možnost výhru vybrat v penězích.

Na prestižních veletrzích, kam patří i electronica 2018 v Mnichově, si pozornost získají převážně ty firmy, které se nesoustředí jen na představení svého sortimentu, ale také na to, aby si návštěvníci odnesli nějaký zážitek.
Svůj program pro letošní rok představila také firma Digi-Key. Ta je v posledních letech v Evropě velmi aktivní a daří se jí i díky tomu, že i drobné online objednávky dokáže doručovat během 48 hodin. Exkluzivní značky, na které má Digi-Key celosvětové smlouvy, i běžné položky doprovází široký online technický obsah, zdroje informací a nástroje pro vývojáře.

Právě dema a videa těchto nástrojů si budou moci vyzkoušet návštěvních veletrhu spolu se zajímavými hrami. Hlavním magnetem pro registrované hráče bude Chevrolet Camaro V8 Convertible. Každý návštěvník si ale bude moci vyzvednout token a zkusit štěstí na některém z hracích automatů, kde si bude moci rovnou vyzvednout svoji výhru v podobě sady nářadí fotbalového míče nebo drobných dárků.
Pro studenty je zase připravena soutěž o kity InstaLab. Stačí si na stánku udělat selfie s Marilyn Monroe a fotku sdílet s tagem #makewithdigikey.

Až budete chtít na veletrhu electronica nabrat sílu, zastavte se na stánku B5.165 a vyhrajte s Digi-Key!

Hodnocení článku: