Jste zde

Element14 vydává technický časopis, tentokrát o AI a IoT

Dvanácté vydání se zaměřuje na automatizaci a popisuje uplatnění umělé inteligence (AI) v aplikacích internetu věcí a jaké výhody přinese tato spolupráce do Industry 4.0. Technický časopis komunity element14 si zájemci mohou stáhnout zdarma.

Časopis hovoří o výzvách pro obchodníky, kteří čelí tlaku z online světa a rychlému vývoji široké škály výkonných, inteligentních technologií a ekosystémů. Umělá inteligence ve spolupráci s internetem věcí se může stát technickou revolucí v lidských dějinách. A to vše díky stále více miniaturizovaným počítačům, cenově dostupným senzorům, všudypřítomné síti a rostoucí dostupnosti "inteligentních" zařízení po celém světě. Zvyšující se množství dat z inteligentních zařízení vede k lepšímu rozhodování a použití vhodných algoritmů, které jsou průběžně zlepšovány buď analytiky nebo automaticky pomocí strojového učení.

Je důležité, aby podniky měly důvěru zapojit tyto nové technologie do své strategie výzkumu a vývoje. Nastává doba, kdy společnosti nepředhání svou konkurenci jen z hlediska zdokonalení jednotlivých produktů, ale kladou důraz na svou produktivity a efektivitu.

Klíčové témata časopisu:

  • Seznámíte se s Industry 4.0, který pomáhá s inteligentními stroji a klíčovými součástmi inteligentní továrny
  • Získáte přehled o automatizovaných řízených vozidlech (AGV) a robotice v průmyslové automatizaci
  • Naleznete vhodná řešení senzorů pro vyšší produktivitu a lepší návratnost investic
  • Seznámíte se s dostupnými řešeními pro bezdrátové připojení a nejvhodnějšími síťovými topologiemi pro různé průmyslové aplikace internetových věcí

 

Technický věstník je volně ke stažení pro členy komunity element14. Chcete-li se zaregistrovat jako člen komunity nebo stáhnout časopis, navštivte http://element14.com/TechJournal

Hodnocení článku: