Jste zde

Fluke kupuje firmu PRÜFTECHNIK, experta na laserové měření

Fluke Corp., světová jednička v oboru zkušebních a měřicích přístrojů, koupila německou firmu PRÜFTECHNIK, která sídlí ve městě Ismaning a je jedničkou v oblasti přesného laserového měření hřídelí, monitorování pracovních podmínek a nedestruktivního testování.

„Koupě firmy PRÜFTECHNIK společností Fluke je důkazem toho, jakou důležitost naši zákazníci připisují systémům pro řízení spolehlivosti tak, aby své výrobní prostředky a zařízení, která používají, udržovali v optimálním provozním stavu,“ řekl Marc Tremblay, prezident společnosti Fluke Corporation. „Tato transakce nám umožní nabídnout našim zákazníkům z různých průmyslových odvětví řešení nové generace pro zajištění spolehlivosti.“

PRÜFTECHNIK je celosvětovým poskytovatelem technologií, produktů a služeb v oblasti údržby strojních zařízení, včetně školení šitých na míru potřebám osob, které se zabývají údržbou. Mezi hlavní obory, kde firma PRÜFTECHNIK působí, patří analýza vibrací, měření přesnosti a rovnosti hřídelí, sledování pracovních podmínek a nedestruktivní zkoušky.

Na řešení firmy PRÜFTECHNIK v oblasti spolehlivosti a údržby rotačních strojních zařízení spoléhá řada výrobních společností z celého světa.

www.fluke.cz

Hodnocení článku: