Jste zde

Veletrh HANNOVER MESSE 2017

Nejvýznamnější světový průmyslový veletrh se uskuteční v Hannoveru 24. - 28. dubna 2017. Veletrh HANNOVER MESSE je globální událost, kterou zastřešuje téma „Integrace průmyslu“. Zahrnuje všechna témata týkající se digitalizace výroby (průmysl 4.0) a energetických systémů. Partnerskou zemí veletrhu HANNOVER MESSE 2017 je Polsko.

HANNOVER MESSE je složen ze sedmi vedoucích veletrhů probíhajících na jednom místě:

 

 

Každá hala má svá témata

O halu č. 4 se dělí masivní tváření, tváření plechů, systémy a konstrukční skupiny a třískově obráběné díly. Iniciativa masivních lehkých konstrukcí rovněž představí své koncepce k úspoře hmotnosti ve výrobě osobních a užitkových vozidel. Největší část haly č. 5 obsadí slévárenský průmysl. V tematickém parku techniky odlévání prokáže slévárenská branže svou inovační sílu a know-how v oblasti lehkých konstrukcí. Podniky, které jsou členy Spolkového svazu německého slévárenského průmyslu (BDG), zde uživatelům, konstruktérům a nákupčím představí své aktuální inovace. V hale č. 5 také proběhne Forum Industrial Supply. Novinkou je, že fórum   Industrial Supply už nebude probíhat na třech scénách, ale v rámci ústředního fóra expertů, na kterém se uskuteční během všech veletržních dnů přednášky a pódiové diskuse o celém spektru průmyslu.  Témata fóra Industrial Supply budou lehké kovy a struktury lehkých konstrukcí, kompozity z vláken a polymerní materiály, povrchová technika, multimateriálový design a lepicí a spojovací technika.

 

V hale č. 6 se uskuteční témata engineering, lehké stavby, micro-nano, díly a komponenty z pryže, umělé hmoty, technické keramiky,kompozitů, neželezných kovů, hliníku, ocely nebo speciální hybridních materiálů. Tématický park lehké konstrukce je určen všem odborným návštěvníkům, kteří se zajímají o lehké stavby.  Podniky a instituce zde budou prezentovat nové produkty a systémy z materiálů z lehkých konstrukcí. V tematickém parku technické keramiky se představí inovativní řešení s využitím keramických materiálů pro elektroniku a elektrotechniku, chemii a stavbu zařízení.  Pod heslem „Setkání keramiky“ předvedou specializované podniky své aplikace. Pevnou součástí haly č. 6 je také stánek „ContiTech - partner v tvorbě hodnot WeP“. Společně s vybranými subdodavateli zde ContiTech předvede elastomerní produkty a systémy pro využití v průmyslu, a to zvláště v automobilovém průmyslu. Dalšími událostmi fóra bude Den pro nákup BME, subdodavatelské fórum pro větrnou energii, svazové akce k masivnímu tváření a slévárenské technologii a závěrečná akce „Mládež & technika“.

Technologie povrchových úprav a Micro-Nano technologie

Letos poprvé se představí technologie povrchových úprav na veletrhu HANNOVER MESSE. Každé dva roky bude na veletrhu představeno celé spektrum povrchové techniky – od předúpravy přes konečnou úpravu až po finální produkt. V bezprostřední blízkosti Surface Technology Area je rovněž nově umístěná tematická oblast Micro-Nano. Specialisté oboru mikrotechnika a nanotechnika zde představí své technologie. Jedná se o mikrokomponenty a mikrostruktury, senzorové systémy, inteligentní systémy pro zpracování laserem, velmi přesné měřící systémy 3-D nebo nanotechnologické aplikace.. Partnery společného stánku jsou Odborný svaz pro mikrotechniku IVAM a německé sdružení Nano.

 

Bezplatné vstupenky

Speciálně pro naše čtenáře jsou k dispozici bezplatné vstupenky, které získáte  ZDE.

Kliknutím na odkaz se dostanete přímo k registračnímu formuláři, přes který si elektronické vstupenky (eTickets) zaregistrujete. Po zaregistrování/aktivaci obdržíte od veletržní správy Deutsche Messe v příloze e-mailu v pdf souboru osobní vstupenku na svoje jméno, kterou si vytisknete ve formátu A4 na tiskárně počítače a předložíte ji při vstupu na výstaviště. Pro získání bezplatné elektronické vstupenky je zapotřebí předchozí online registrace/aktivace, kterou doporučujeme provést již před návštěvou veletrhu. Další informace k registraci vstupenek jsou k dispozici na internetové stránce http://www.hannovermesse.de/en/get-tickets/ticket-registration.xhtml. Elektronické vstupenky (eTickets) jsou permanentní vstupenky platné po celou dobu konání veletrhu.

Hodnocení článku: