Jste zde

Kingston Digital spolupracuje s NXP Semiconductors na procesorech i.MX 8M Plus

Kingston Digital Europe , která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, oznámila zahájení spolupráce s NXP na jejích nových aplikačních procesorech i.MX 8M Plus.

Vestavěné řešení eMMC paměti  Kingston se stalo součástí referenční desky pro nejnovější aplikační procesor od NPX. Výrobci chytrých zařízení, kteří si vyžádají ověřovací konstrukční sadu NXP s čipsetem i.MX 8M Plus, uvidí na desce také eMMC paměť Kingston. To přináší skvělou příležitost pro praktické předvedení možností vestavěných pamětí Kingston dalším výrobcům IoT zařízení. Řešení diskrétní paměti a úložiště Kingston se stala také součástí desek NXP předchozí generace procesorů i.MX 6 a i.MX 7.

Produkty  Kingston jsou důležitým prvkem stanic a výrobků od datových center po firemní a klientské počítače a také mnoha vestavěných zařízení. V paměťovém průmyslu působí Kingston více než 33 let a partnerství s NXP je skvělý způsob, jak rozšířit své portfolio do oblasti vestavěných řešení. Nejnovější procesor i.MX 8M Plus je vhodný pro strojové učení, zpracování obrazu, multimédia a průmyslová IoT zařízení.

Společnost Kingston zahájila svoji činnost v oblasti vestavěných pamětí v roce 2010, čímž reagovala na tehdy rychle rostoucí trend vývoje zaměřený na smartphony, tablety a řešení nastupujících IoT zařízení. Díky rychlejšímu přivykání světové populace na automatizovaný životní styl prostřednictvím chytrých zařízení se také významně posílily přítomnost a postavení společnosti Kingston na trhu vestavěných pamětí. Výsledkem je, že paměťová řešení Kingston lze najít v mnoha průmyslových aplikacích, včetně zařízení pro 5G telekomunikaci nebo sledování vozového parku, stejně jako v mnoha domácích spotřebních produktech, jako jsou Bluetooth reproduktory, robotické vysavače a nositelná elektronika.

Více informací o produktech Kingston najdete na https://www.kingston.com/austria/en/embedded/emmc-embedded-flash

Více informací o řadě procesorů i.MX8 plus najdete na https://www.nxp.com/product/IMX8MPLUS

Hodnocení článku: