Jste zde

National Instruments zpřístupnil online kurzy zdarma

National Instruments reaguje na aktuální situaci. Firmy, které mají problém se vyrovnat s nedostatkem práce pro své zaměstnance, mohou využít tuto mezeru pro vzdělávání a prohloubení technických znalostí svých zaměstnanců, a to vše zdarma.

Online katalog kurzů společnosti NI je nyní k dispozici zaregistrovaným uživatelům zdarma. Tato výjimečná nabídka je k dispozici do 30. dubna. To pomůže všem firmám překlenout obtížné období, a navíc z této situace vytěžit maximum a inženýři se během této doby mohou zdokonalit ve svých dovednostech a získat nové informace o produktech NI.

Všechny online kurzy a materiály NI jsou nyní k dispozici každému, odkudkoli a kdykoli. Tento učební plán nabízí možnost získat cenné informace a absolvovat kurzy, které byli v minulosti placené. Mezi tyto kurzy patří Certified LabVIEW Developer i Architect. Kurzy jsou nabízeny v sedmi jazycích (angličtina, němčina, francouzština, španělština, čínština, japonština a korejština).

Jak již bylo zmíněno, bezplatné online školení je v současné době plánováno do konce dubna. NI však průběžně vyhodnocuje situaci a zvažuje, zda toto bezplatné období neprodlouží nebo některé kurzy nenechá bezplatné trvale.

 

Celý katalog kurzů spolu s dalšími informacemi o učení vedeném instruktory je nyní k dispozici na adrese learn.ni.com/training

 

Hodnocení článku: