Jste zde

O inovaci a vizích TRACO POWER s Igorem Ginzburgem

TRACO POWER zaujímá význačné místo v rozsáhlém elektronickém průmyslu a napájecích zdrojích. Dlouholetá reputace této spolehlivé značky je plně zasloužená, neboť již mnoho let nabízí špičková řešení v široké škále oborů. Nedávno měl manažer pro trh společnosti TRACO POWER, Igor Ginzburg, možnost navštívit sídlo v SOS electronic, aby se podělil o nejnovější inovace a strategický směr, kterým se společnost ubírá.

Společnost TRACO POWER neustále rozšiřuje svůj sortiment výrobků s ohledem na potřebu inovací, dlouhodobě udržitelné hodnoty a kvalitu výrobků v různých odvětvích.

„Patří sem zdravotnický trh, trh všeobecného průmyslu, chytré budovy a řešení železniční infrastruktury. A jsem rád, že máme nové produkty ve všech oblastech,“ uvedl Igor Ginzburg.

Zajímavé jsou například výrobky z připravované řady TDU1, která slibuje změnu na trhu. Pro železniční nadšence jsou obzvláště zajímavé řady TP 150 W a 200 W s velmi širokým rozsahem vstupního napětí.

Závazek ke kvalitě a dlouhé životnosti

Věrnost společnosti jejím starším produktovým řadám je pozoruhodná. Navzdory zavádění nových technologií je poptávka po jejich osvědčených řadách z minulých desetiletí stále vysoká, což podtrhuje závazek společnosti TRACO POWER k zajištění kvality a vysoké spokojenosti zákazníků.

Při hodnocení světového trhu s elektronickými součástkami pan Ginzburg sice zdůraznil stabilitu, ale také potřebu a význam pohledu do budoucnosti. Úspěch předchozího roku byl jedinečný, ale vnější výzvy připomínají podnikům, že je třeba být vždy připraven a pružně reagovat.

Kromě výrobků se společnost TRACO POWER zaměřuje na zvyšování angažovanosti zákazníků. na nadcházejících akcích a výstavách se mohou účastníci těšit na interaktivní aktivity. Jednou z těchto iniciativ je představení modernizovaných webových stránek společnosti TRACO POWER. Platforma je navržena tak, aby uživatelům usnadnila práci – od porovnávání výrobků až po stahování zdrojů, jako jsou návrhy DPS a certifikáty.

„Cesta zákazníka již není lineární a mnoho vývojářů získává informace z internetu. Hlavním problémem je, že informace najdete všude a je jich příliš mnoho. Problémem je také najít správné informace ve správný čas. Strategií společnosti TRACO POWER je poskytovat vám, našim partnerům a koncovým zákazníkům, správné informace přesně tehdy, kdy je nezbytně potřebujete," pokračuje Igor Ginzburg.

Úloha umělé inteligence při utváření budoucnosti

Umělá inteligence (AI) je v současnosti dominantním technologickým tématem, které se nevyhnulo ani společnosti TRACO POWER. Společnost zkoumá možnosti integrace umělé inteligence, zejména při zlepšování zákaznické podpory. Budoucí plány zahrnují nasazení chatbotů s umělou inteligencí, kteří optimalizují dotazy uživatelů a bezproblémově je spojují s technickou podporou nebo příslušnými odděleními.

„Mám pocit, že se umělá inteligence stane v budoucnu velmi důležitou, a proto se snažíme tento trend sledovat. Některé funkce s umělou inteligencí dokonce testujeme již nyní. Například v našem interním propojení systému ERP se systémem CRM. Množství dat, která shromažďujeme a zpracováváme, je obrovské. K jejich analýze potřebujete skutečně inteligentní systém a v tomto případě bude umělá inteligence pravděpodobně řešením nejen pro nás, ale také pro komunikaci se zákazníky na našich domovských stránkách.“

Vytváření silnějších partnerství

V podrobné prezentaci strategické vize společnosti TRACO POWER pan Ginzburg zdůraznil význam prohlubování vztahů s partnery, podpory digitalizace a neustálého rozšiřování portfolia výrobků. Jejich plán se snaží najít rovnováhu mezi zachováním kvality stávajících výrobků a přílivem inovací.

„Rádi bychom intenzivněji řídili naše partnerství a přiblížili naše prodejce zákazníkům. V oddělení technické podpory a řešení na míru máme zkušené pracovníky, kteří se snaží podporovat naše partnery v procesu návrhu. A samozřejmě sledujeme trendy digitalizace, abychom naše partnery podpořili na jejich cestě za zákazníky a poskytli jim správné informace prostřednictvím různých komunikačních kanálů na různých místech. A co je velmi důležité, neustále rozšiřujeme naši nabídku produktů prostřednictvím inovací a aktivní správy portfolia,“ řekl pan Ginzburg.

Společnost TRACO POWER si je vědoma potenciálu mladých inženýrů a studentů, a proto podniká kroky ke spolupráci s různými evropskými univerzitami. Cílem je podpořit inovace, zejména v rostoucích odvětvích, jako je nabíjení elektromobilů a automatizace budov.

Partnerství založené na vynikajících výsledcích

Naše dlouhodobé partnerství se společností TRACO POWER považujeme za strategické. Jak zdůrazňuje Igor Ginzburg, společnost SOS electronic je nejen distributorem, ale také cenným partnerem. Náš společný závazek ke kvalitě, inovacím a spokojenosti zákazníků nás žene vpřed a stanoví nová měřítka v oboru.

„SOS electronic je jedním z nejlepších partnerů nejen ve východní Evropě, ale pravděpodobně i na celém světě. Velmi se mi líbí vaše online aktivitya oceňuji vaši marketingovou strategii a často vás často dávám za příklad ostatním partnerům.“

Celý rozhovor s Igorem Ginzburgem si můžete poslechnout na všech podcastových platformách SOS electronic. Nenechte si jej ujít! Začněte nás sledovat nyní a buďte informováni.

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.