Jste zde

Obchod.hw.cz – nový e-shop a distribuční centrum

Obchod.hw.cz je známý jako e-shop, přidružený k Hw.cz. Pod stejnou hlavičkou najdete také úspěšného distributora několika značek, prodejní a aplikační centrum produktů od monitoringu prostředí přes přístupové systémy po laboratorní měřící techniku.

Řada čtenářů Hw.cz si e-shop Hw.cz pamatuje od počátků, kdy nabízel zejména převodníky, kity a stavebnice od tuzemských výrobců. Celý trh elektroniky ale prošel výraznou proměnou. Z vývojových kitů a stavebnic se stalo rychloobrátkové zboží a tak i v e-shopu Hw.cz zůstala řada sekcí opuštěných. Zároveň s tím rostla poptávka po některých typech produktů včetně služeb, takže HW server se postupně stal distributorem.

HW server prodává produkty z několika oblastí:

  • Monitoring prostředí
  • Vzdálený dohled a ovládání
  • Přístupové a docházkové systémy
  • Měřící karty a ústředny
  • Převodníky linek
  • RFID

 

Podpora klíčových dodavatelů vedla k tomu, že se HW server stal autorizovaným distributorem firem HW group a Sollae pro ČR a SR. Exkluzivně dodává také měřící techniku Labjack. K ustálenému portfoliu produktů poskytuje celou paletu služeb prodejní a projektové podpory pro zákazníky z oblastí IT, datacenter, průmyslových aplikací, bezpečnosti a facility managementu. Díky spolupráci s výrobci HW server pomáhá také se systémovou integrací nebo vyškolením techniků.

Nový OBCHOD.HW.CZ

V průběhu roku 2018 prošel OBCHOD.HW.CZ výraznou modernizací. Soustředí se na značky, které HW server zastupuje. Nabídka obsahuje nejnovější produkty HW group, Sollae a Labjack a jejich sety, které řeší nejčastější aplikační požadavky. Moderní design a struktura poskytuje přehlednost a snažší orientaci, na jaké jsou zákazníci zvyklí z velkých e-shopů., včetně jednodušší obsluhy nákupního košíku.
Celou nabídku doplňují také články, které představují některé typická i výjimečná řešení, které by mohla být zajímavá pro zákazníky.

Pokud se chcete přesvědčit, navštivte OBCHOD.HW.CZ nebo kontaktujte HW server.

Hodnocení článku: