Jste zde

Obvody řady HiRel pro obranné a kosmické aplikace k dodání na TI.com

Ti rozšiřuje nabídku obvodů pro aplikace s vysokými požadavky na spolehlivost, jako jsou vesmírný program nebo obranné technologie. Řadu z nich bude možné koupit na TI.com.

Obvody s vysokými nároky na spolehlivost charakterizují nejen samotné parametry, ale zejména garance kvality a dokumentace. Zpřístupnění této produktové řady přes vlastní shop TI je jasným krokem k prokázání původu. O tom, že mnoho součástek již TI nepustí do přeprodeje mimo vyhrazenou síť partnerů, informovala firma již na začátku roku.

U HiRel produktů poskytuje TI kompletní informace o materiálu pouzder a shodě se standardy a předpisy. Plasty, keramické materiály i kovové součásti jsou dodávány striktně výrobci, kteří mají certifikace pro kosmický, letecký, či obranný průmysl. Tito výrobci jsou označováni jako QML. Samotná TI má tuto certifikaci pro více než polovinu svých výrobních závodů.

Nabídka produktů z těchto řad na webu je spojena s trvalým poskytováním všech dat (data download) o kvalitě, spolehlivosti, balení i detailech o registraci, testech nebo dokumentaci pro RoHS a Reach. Objednávka je potom vždy spojena s dodávkou specifické série součástek, ke které se vztahuje dokumentace.

Více informací na www.ti.com/TIHiRel

Hodnocení článku: