Jste zde

ON Semi od srpna jako onsemi

ON Semiconductor rebranduje svůj obchodní název a značku na onsemi. Zároveň přichází s novým sloganem Intelligent Technology. Better Future.

Kromě samotného názvu se s novým logem v budoucnu pravděpodobně potkáme i na čipech a nějakou chvíli tak půjde snadno odlišit nové a staré. Jinak není třeba čekat žádnou zásadní změnu. Samotná onsemi změnu komentuje tak, že je to další krok ve vývoji společnosti, aby se etablovala jako přední poskytovatel inteligentních energetických a snímacích technologií. Díky neustálému zaměření na koncové trhy v automobilovém a průmyslovém odvětví společnost onsemi zintenzivnila svoji strategii, jejímž cílem je podpora inovací, které přispívají k udržitelnému ekosystému megatrendů s vysokým růstem, jako je elektrifikace vozidel, pokročilá bezpečnost, alternativní energie a automatizace výroby. 
Pod novým sloganem „Inteligentní technologie. Better Future. “ plánuje onsemi prorazit tradiční myšlení a tržní bariéry, aby vytvořila inovativní a hry měnící řešení, která řeší nejnáročnější výzvy zákazníků v oblasti designu, a podpořila jejich dosažení vlastních iniciativ v oblasti klimatu a poháněla revoluci udržitelné energie. 

Z oznámení je patrné, že pro zákazníky, vývojáře a kontstruktéry se nezmění nic zásadního, celá změna značky míří spíše na akcionáře, kteří o přihlášce firmy ke globální klimatické politice rádi slyší.

Hodnocení článku: