Jste zde

Podzimní interaktivní webináře Schneider Electric

Schneider Electric připravil podzimní školící webináře zaměřené na představení novinek a konkrétních řešení. Navazují tak na předchozí série úspěšných webinářů, které odstartovaly v období jarní pandemie a u partnerů a klientů se setkaly s pozitivní odezvou.

Na vybraný webinář je potřeba se přihlásit přes jednoduchý formulář zde. Začátek je vždy od 9:00 hod. a skrze on-line chat lze pokládat otázky přímo školícímu odborníkovi. Záznam webinářů je k dispozici zpětně na tomto odkazu zde.

„Řešíme to digitálně“

Společnost Schneider Electric v minulosti uspořádala on-line interaktivní semináře např. k otázkám výběru dobíjecích stanic pro elektromobily nebo k údržbě a dohledu nad elektroinstalací prostřednictvím rozšířené reality a HMI. Semináře je možné si zpětně přehrát zde. V září bude zájemcům představena modernizace IT infrastruktury v souladu s Edge Computingem či nové řady designových vypínačů a zásuvek Sedna Design a Sedna Elements. V říjnu se bude odborník na elektromechanickou, elektronickou a bezpečnostní detekci věnovat představení produktů řady Telemecanique Sensors a jejich využití v praxi.

„Webináře jsou velkou pomocí pro naše klienty, kteří nemusí trávit čas cestováním na různá školení. Mají možnost být buď  on-line a zeptat se přímo na to, co je zajímá, nebo si je přehrát zpětně a s případnými dotazy nás následně kontaktovat. O zájmu svědčí i samotná účast, která přesahuje v průměru stovku účastníků. Podle zpětné vazby, kterou nám někteří účastníci školení zaslali, preferuje 24 % z nich on-line formu, 76 % vyhovuje on-line i živý seminář. Další sérii seminářů plánujeme i v listopadu a prosinci. Zaměříme se na nich např. na nejpalčivější dotazy z praxe týkající se frekvenčních měničů nebo na měření elektrické energie v budovách či strojní a procesní bezpečnost pro průmyslové aplikace,“ říká Marek Smolko ze společnosti Schneider Electric.

Přehled podzimních webinářů (vždy od 9:00 hod.)

16. 09. 2020     Modernizujte svou IT infrastrukturu v souladu s Edge Computing

Edge Computing – trendy a modernizace IT infrastruktury v době překotné digitalizace.

Školitel: Pavel Blahut

Přihlášení zde.

29. 09. 2020     Nové vypínače a zásuvky Sedna

Představení nové řady vypínačů a zásuvek Sedna Design a Sedna Elements. Na webináři se dozvíte hlavní výhody jednotlivých produktů, technické zajímavosti a vlastnosti elektronických prvků.

Školitel: Robert Šimčík

Přihlášení zde.

14. 10. 2020     Spolehlivá detekce je základem spolehlivosti vašeho provozu … proto Telemecanique Sensors

Telemecanique Sensors: představení elektromechanické, elektronické a bezpečnostní detekce, nedostižné vlastnosti jednotlivých produktů, použití v praxi.

Školitel: Antonín Zajíček

Přihlášení zde.

www.se.com

Hodnocení článku: