Jste zde

Virtuální veletrh: Digitální senzory v praxi

Infineon má ve svém portfoliu platformu XENSIV, která obsahuje širokou škálu senzorů (magnetické, proudové, radarové, obrazové senzory a další). Díky virtuálnímu veletrhu neztratíte kontakt s odborníky v oboru a dozvíte se novinky ze světa senzorů a jejich použití v praxi.

Ve dnech 20. – 22. Července se koná virtuální veletrh Virtual Sensor Experience, kde se představí více než 20 senzorových aplikací. Díky této události zůstanete v kontaktu s odporníky společnosti Infineon a dozvíte se více o nejnovějších senzorech společnosti Infineon. Z pohodlí vašeho domova můžete prozkoumat virtuální platformu XENSIV. Virtual Sensor Experience (VSE) se zaměří na automobilový, spotřební a průmyslový sektor. Po skončení veletrhu budou všechny prezentované informace k dispozici na vyžádání do konce srpna.

Produkty a příklady aplikací budou prezentovány včetně eLearningu, infografiky, videa, 360 ° zobrazení. Každý stánek bude mít své vlastní digitální hlediště pro pořádání živých webinářů. Během prezentace mohou návštěvníci klást otázky a účastnit se diskusí prostřednictvím chatu v reálném čase.

Produkty a témata veletrhu

  • S elektrifikací hnacího ústrojí se mění požadavky na snímače rychlosti hnacího ústrojí, například v důsledku chování spalovacího motoru při startu a zastavení. Společnost Infineon představuje nový snímač klikového hřídele se speciálním algoritmem pro hybridní pohonné jednotky. 
  • Funkční bezpečnost je v průmyslových a automobilových aplikacích stále důležitější. Infineon rozšířilo své portfolio senzorů úhlu o senzory GMR XENSIV TLE5014.
  • V mnoha spotřebitelských aplikacích, jako jsou joysticky a herní konzole, je velmi malý prostor. Infineon představuje nový, extrémně malý 3D magnetický senzor. Jeho plocha je téměř o 90 procent menší a jeho výška je zhruba poloviční než u konkurence.
  • Infineon představuje nové senzory pro oblast inteligentní budovy, včetně sociálního distancování ve veřejných budovách a prediktivní údržby systémů HVAC (topení, ventilace, klimatizace) k detekci poruch systému dříve, než k nim dojde.
  • Kompaktní radarový čip 24 GHz umožňuje spolehlivé měření životních funkcí, jako jsou kardiovaskulární nebo respirační funkce. Přesná detekce a měření nejmenších pohybů je příkladem „chytrých očí“.

Kromě těchto zvýrazněných produktů bude virtuální veletrh představovat řadu dalších řešení, jako jsou měniče nebo pohony pro průmyslové aplikace.

Portfolio senzorů XENSIV:

 

Účast na virtuálním veletrhu Virtual Sensor Experience je velmi snadná. Stačí se zaregistrovat na www.infineon.com/vse, kde účastníci obdrží přístupový kód.

Veškeré informace včetně programu naleznete na https://www.infineon.com/cms/en/product/promopages/virtualsensorexperience

Hodnocení článku: